Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Always betétet megéri megvenni...

Always betétet megéri megvenni? Tényleg jobb annyival a sajátmárkásoktól mint amennyivel drágább?

Figyelt kérdés

Eddig csak a sajátmárkásokat használtam, mert az Always elég drága, viszont azt olvastam itt is meg amikor barátnőkkel szóba került a téma, hogy a legtöbben az Alwayst használják.

Tényleg jobb annyival mint a sajátmárkások, hogy megéri azt megvenni? Vagy csak a márka miatt ilyen drága?



2021. aug. 19. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Sőt én találtam olyan saját márkásat, ami pamut bevonatos volt és nem lett tőle sebes a fenekem. Az alwaystől minden menszesznel sebes leszek.
2021. aug. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is szétszedi a bőrömet, szerintem sem jó.
2021. aug. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Én azt használom közel 20 éve, de gyűlölöm, mert mindig kisebesit. Egy oka van, hogy ezt használom, hogy sajnos a muanyag bevonat nélkül én átázom. Menzi bugyira fogok váltani, gyűjtök rá.
2021. aug. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Always mellett kiprobaltam vagy 10 fajta masik betetet mar eletem soran, es soha egyik sem sebesitett ki, az Always sem. Azt sem tudom, hogy lehet kisebesedni tole, hogy kell ezt elkepzelni.

Egyebkent az Always valt be valoban a legjobban, nekem legalabbis, minden mastol pokolian viszkettem.

2021. aug. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Én évekig használtam, aztán elkezdtem viszketni tőle. Kipróbáltam más márkákat is,de hosszútávon mindegyik irritált. Mosható betétre váltottam emiatt, azóta nincs gondom.
2021. aug. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Én nem szerettem az alwayst, irritált, viszkettem tőle és kiszáradtam.
2021. aug. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Vagy Naturella vagy a Penny saját márkás, mind a kettő nagyon jó.
2021. aug. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Evtizedek ota Alwayst hasznalok. Probaltam en is mast az ara miatt, de mindig visszatertem ehhez. A pamutfeluleteseknel ugy ereztem, hogy nem szivja be a vert. Meg a szarnyak sem tapadtak jol. Az Always mellett nincs nedves-erzesem. Gyengebb napokon Naturellat hasznalok. Erdekes, hogy tisztasagibol meg egyaltalan nem szeretem az Alwayst, ott a carefree lett a nyero, meg a Sparban kaphato, P-vel kezdod marka (nem emlekszem a nevere).
2021. aug. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Always a legjobb, de ha nincs eros verzesed akkor sok jo olcsobb betet is van. En se minden napra hasznalok Alwayst.
2021. aug. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
88%
Évek óta Alwayst használok. Nekem a saját márkásak nem váltak be. Tisztasági betétből használom a legolcsóbbakat. :) Azokon a napokon, amikor nincs erős vérzésem, akkor használok olcsóbbakat. Drága, de legalább nem ázok át és nekem nem volt eddig semmi problémám vele.
2021. aug. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!