Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Együttlét után fájdalom ,de...

Együttlét után fájdalom ,de mitől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mikor elkezdjük a barátommal a szeretkezést, a behatolás fáj. Kis idővel a fájdalom elmúlik ugyan, de utána ki sebesedik a hüvely bemenet alatti gát részen, ami kellemtelen érzés egy -két napig, aloe verával kenegetem az rendbe hozza.

Orvosnál is voltam, kettőnél is egyik se látott fertőzést vagy bármi hasonlót ,azt mondták semmi bajom sincs lent. Az egyik orvos a legjobb a városban megbízom benne, (2 hónap volt bejutni hozzá) mindkettő csinált belső ultrahangot is, kenetet, de semmi.

El vagyok keseredve, hogy mi lehet velem.

Volt már valakinek hasonló?

Vagy ötlet mitől lehet?



2021. aug. 23. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagy kellőképp felizgatva, akkor még több előjáték vagy nem nedvesedsz eléggé, akkor síkosító kell.
2021. aug. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Kevés a síkosítás, használjatok valami síkosítót.Lehet kapni szexshop-ban. Mondjuk van aki étolajat,disznózsírt,vagy margarint használ.
2021. aug. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy felizgatva, ha szárazon tolja be, mégis mit vártál?
2021. aug. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!