Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan ne tekintsem tabunak?

Hogyan ne tekintsem tabunak?

Figyelt kérdés
Amióta megvan elég érzékenyen kezelem az iskolában való betét cserélést de szeretnék erről "Leszokni" félek hogy téma tárgya lesz (az osztály nagy része fiú) de közbe bennem van h valószínűleg senkit se érdekel az hogy én vérzek, hiába tudom ezt mégse merem csak úgy felkapni azt a tolltarto szerű tárolót amibe betéteim vannak és egyszerűen menni mert félek hogy mit gondolnak mint a mosdóban, mint az osztályban. Erősen bennem van hogy 15-16 evesen azért már csak nem gyerekes annyira egyik osztály illetve iskolatarsam sem hogy ebből ügyet csináljon,de ha mégis szeretnem elerni hogy ne érdekeljen engem.

2021. aug. 31. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Oké, hogy több a fiú, de nekik is van anyukájuk, testvérük, esetleg barátnőjük, akik ugyan ezt élik meg. Nem hiszem, hogy ezért szólnának, de ha igen, akkor nyugodtan mond meg nekik, hogy minden lánynak/nőnek van ez, és ha téged piszkál miatta, az mindenkire vonatkozik. A lányok pedig maguk is tudják, szerintem nem szólnának semmit rá. Egy hasonló eset ha kikerül, akkor biztos vagyok benne, hogy a szülő elbeszélgetne a gyerekkel, a suliorvos/tanár pedig az osztállyal.

Egyébként nálunk talán 4-ik végén volt, hogy sok lány már erről beszélt, és a fiúkat is érdekelte mi a téma. Rákérdeztek, osztálytársaim pedig szépen elmondtak nekik mindent, amit tudtak. Egy rossz szót nem szóltak az egészre, és a későbbiekben sem tettek semmi féle megjegyzést senkire, pedig néha teljesen egyértelmű volt, nem tudom nekik mennyire esett le.


Egyébként ugyan úgy vagyok, mint te, és semmiképpen nem próbálnám meg ezt. Nem pont a beszólások miatt, hanem mert úgy gondolom, ez nem tartozik senkire rajtam kívül. A legjobb, ha beviszed az egész táskád (mert persze nem akarod, hogy ellopjanak valamit), és úgy nem kell a tolltartót végig vinni, nem észrevehető.

2021. aug. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Ennyi idősen már bőven el kéne fogadni ezt a teljesen természetes dolgot. Legalább neked,mint érett nőnek. Az,hogy valaki gyerekes ne a te bajod legyen.:) Fogj egy kis neszeszert,amibe tudsz betétet tenni és menj ki vele a mosdóba. Ha beszólnak, szólj vissza. Bár ennyi idősen szerintem a fiúk is kinőnek már ebből a dedós dologból. A világ legtermészetesebb dolgáról van szó, próbáld te is így kezelni ezt.
2021. aug. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

17 éves srác vagyok, egyáltalán nem ciki, nem is "érdekel"xd

Alap dolog, olyan mintha félnék kimenni mosdóba.:)

Normális embereknél nem leszel téma.

2021. aug. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Valoban a világ legtermészetesebb dolga de ezt a munkahelyeken is NAGYON diszkréten kezelik a nök. Pedig mindenki tudja, ....bla-bla-bla.
2021. aug. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!