Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan, aki nem lett...

Van olyan, aki nem lett pattanásos a fogamzásgátló abbahagyása után? Vagy ez garantált?

Figyelt kérdés
2021. szept. 5. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én előtte eléggé az voltam, 12 évig szedtem, - akkor elmúltak - majd fél éve abbahagytam, és ugyan olyan nagyon kevés van csak a menstruáció előtt 1-2 nappal jön ki mint a tabletta közben is volt, de max 2-3 darab.
2021. szept. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én! Nekem volt időnként pár nagy, amikor szedtem. Amióta nem szedem, azóta nincs ilyen.
2021. szept. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Előtte az voltál?
2021. szept. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1-es, 2-es, ez nagyon biztató! Köszönöm, hogy írtatok! :)


3-as, igen, előtte is az voltam. :(


Várom még a válaszokat!

2021. szept. 5. 13:59
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem a fogamzásgátló szedése és abbahagyása sem változtatta meg a bőröm. Mikor abba hagytam pár pici pattanás megjelent de ez hamar el is múlt.

Nekem sokáig nagyon pattanásos volt a bőröm, de sikerült helyre tennem, odafigyeléssel illetve bőrgyógyász segítségével. Úgyhogy hidd el helyre lehet tenni egy nagyon csúnya bőrt is, ha szeretnéd segítek ebben.

2021. szept. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos visszajon, mar 40 eves vagyok. Diane35ot szedek fel evig,tovabb nem mert agyonszaritja a borom. Utana felev szunet es visszajon a pati. Kezdem elolrol.
2021. szept. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon szertném, ha segítenél benne, kedves 5-ös. Én is megyek bőrgyógyászhoz, de csak októberre kaptam időpontot.


Kedves 6-os, én 37 éves vagyok és mégis ez van. Dianét én is szedtem.

2021. szept. 5. 14:15
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem lettem az. Miért lenne garantàlt?
2021. szept. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon sokan panaszkodnak rá, hogy rengeteg, göbös pattanásuk lett, miután letették.
2021. szept. 6. 11:33
 10/11 anonim ***** válasza:

Én pl fél éve hagytam abba a szedését,és már 2 hónapra rá visszaújultak. Sajnos azelőtt is hajlamos voltam arra,hogy pattanásos legyek. Miután elkeztdem szedni a fogamzásgátlót elmúltak az arcomról,a mellkasomról és a hátamról is. Tartott kb fél évet amíg szép sima volt a bőrőm,aztán lettek pattanásaim de nagyon kevés.

Viszont,hogy már nem szedem,sajna tele vagyok ismét velük.

2021. okt. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!