Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kell használni a tampont?

Hogyan kell használni a tampont?

Figyelt kérdés
Most hasznalnek eloszor tampont, de egyszeruen nem tudom megcsinalni. Amikor felraktam ugy gondoltam jol cainaltam de amikor leultem nagyon fajt, probaltam melyebbre rakni de nem birtam. Valaki tudja mit kellene maskepp csinalni? (Igen minit hasznaltam)

2021. szept. 6. 20:25
 1/5 anonim válasza:
100%
Benne van a dobozban a használati utasítás, képekkel, úgy csináltad?
2021. szept. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen! De valahogy nem birtam ugy hogy ne fajjon utana es elvileg ereznem se kene de ha lepek olyan mintha ki akarna csuszni
2021. szept. 6. 22:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyanez volt, mikor használnom kellett. Pont egy hétvégi kiruccanásra mentünk a családdal, ahol strand is volt. Nagyon féltem tőle, hogy hogy fogok így strandolni, napokig szenvedtem előtte otthon a tükör előtt, mindenhogy, de nem sikerült, fájt. Aztán elindultunk és a strandon sikerült. Szerintem a lényeg, hogy nem kell túlizgulni. Akkor én úgy csináltam, ahogy előtte sokszor, viszont nem izgultam rá, hanem gyorsan csak túl voltam rajta és sikerült. Onnantól meg ha először sikerül és érzed, hogy kényelmes, menni fog. Én mindig egy kis terpeszben állok, kicsit roggyasztott térdekkel, aztán egy ujjal felhelyezed és kész is. Mindenféle módszert attanulmányoztam én is anno, tükörrel, egyik lábát felrakni valahova, stb. , de szerintem ezek pont csak összezavarnak. Ne félj, ez a lényeg.
2021. szept. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Mini OB silk touch, guggolva(!) a középső ujjaddal
2021. szept. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minivel kezdj, és told fel teljesen, úgy, hogy az ujjad is kb tűnjön el már a hüvelyedben.

Nehéz és igen, fájhat - nekem is szokott, főleg, ha idióta szögben indítom el -, de akkor jó, ha nem érzed egyáltalán.

2021. szept. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!