Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők, ti minden nap használtok...

Nők, ti minden nap használtok tisztasági betétet?

Figyelt kérdés
2021. szept. 20. 16:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem használok minden nap, csak a termékeny napokon és mielőtt megjön a menstruációm. Azokon a napokon van annyi folyásom, hogy kelljen.
2021. szept. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
én csak menzesz alatt kehely mellé
2021. szept. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Én használok mindennap mert nekem ad egy biztonságot.Azért kezdtem el használni mert nagyon izzadós vagyok odalenn és nyáron nincs kedvem naponta 3-4-szer alsóneműt cserélni illetve a termékeny napok miatt is.Nincs már meleg és nem is izzadok odalenn de már megszoktam szóval marad.Attól hogy használom mindennap ugyanúgy alsónemű csere van mert azért nem csodaszer
2021. szept. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
igen mindennap sajnos.
2021. szept. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

Sokan nem tudják hogy a tisztasági betétek nagy %-ban műanyagik, azt higy hány 100%- ban azt nem tudom mivel nem tüntetik fel a dobozon csak habparfmözött is. Ezért tényleg csak akkor ajánlatos használni ha muszály, pl ha valóban fertőzésünk van, vagy ha mondjuk megjön a havink mert hiába van könnyű anyagból akkor sem szellőzik rendesen.

Nekem eszembe sincs naponta használni mert akkor feleslegesen hordok pamut fehérneműt. Én akkor használom amikor számítok a menstruációra, feleslegesen még nem teszek fel tampont. Meg akkor amikor elmúlik, akkor meg már felesleges a tampon.

2021. szept. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
En is minden nap hasznalok, minden nap van valamennyi folyasom, ami bovebb, mint az atlag noknek. Ilyen tipus vagyok sajnos.
2021. szept. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"szűk, műszálas nadrágokkal, harisnyanadrágokkal viszont valóságos 'dunsztkötést' hoznak létre intim tájaikon, ami elindít egy ördögi kört: fokozódik az öntisztulással járó váladékozás, a páciens pedig még indokoltabbnak érzi a tisztasági betét használatát."

[link]

2021. szept. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem mindennap, csak ha szükséges
2021. szept. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
Igen, kényelmetlenül érzem magamat nélküle.
2021. szept. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem kell állandóan, csak menzi előtt biztonságképp.
2021. szept. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!