Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez az intim probléma?

Mi lehet ez az intim probléma?

Figyelt kérdés

Egyik reggel arra ébredtem, hogy hámlik, ilyen pikkelyszerűen a külső ajkam a nemiszervemen. Viszket is,piros is a pikkelyes hámlás alatt és érzékeny.

Semmi folyás,vagy ilyesmire utaló jel. Inkább mintha a bőrömmel lenn valami!

Mi lehet ez?? Tudom,feljeresek orvost,de azt sem tudom inkább bőrgyógyászt kellene? Addig is mit tegyek, vagy valami ötlet,hogy mi lehet ez? Olyan mintha minden ott száraz lenne, a bőröm.

24N



2021. szept. 22. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Pikkelysomor
2021. szept. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jaj,anyukámnak van a fejém.

Lehet örökölni?

Mit tudok ezzel tenni itthon,valami ami csillapítja a tüneteket,amíg orvoshoz megyek?

2021. szept. 22. 23:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A pikkelysömör örökletes betegség. Én is apukámtól örököltem. Ha anyukádnak van erre való krémje akkor kenegesd azzal, csak vigyázz ne kerüljön a hüvelyedbe. Ha nincs otthon semmi házi orvossal felirathatsz dermovate, diplosalic, elocom kenőcsöt.
2021. szept. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Anyukám psoratinex kenőcsöt használ,neki bevált.

De ott lent is tudom ezzel kenni? Neki a fejbőrén és a füle mögött van.

2021. szept. 23. 08:02
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Meg kell nézni a betegtájékoztatót. De ha a hüvelyedbe nem kerül nem lesz gond.
2021. szept. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
A bor különböző területére különböző krem/gél kell!!! Nehogy azt kend amit a fej bőrére ! Azok külön fej bőrre vannak hogy a kemény plakkot leszedje és utána azt mélyrehatóan kezelik egy másik gyógyhatású készítménnyel ! A nemiszerven érzékeny a bőr arra külön kell mast kenni!!!!
2021. szept. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem feltétlen pikkelysömör, meg akkor nem csak intim területen lenne,sőt, miért pont ott? Többek között ezért is jobb a szőrt meghagyni.
2021. szept. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 a pikkelysömör bárhol lehet. Nekem csak a fejbőrömön van sehol máshol. A szőr pedig ilyen helyzetben semmit sem jelent..
2021. szept. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Privátban megírtam amit szakszerűen erről gondolok. Azért óvatosan a pikkelysömör fogalmával.
2021. szept. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!