Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves lány vagyok még...

13 éves lány vagyok még egyáltalán nem nôtt a mellem nincs menszeszem es nem nőtt intim helyen szőr! Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

2016. szept. 16. 13:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Az, hogy kisgyerek vagy. Majd később kialakul.
2016. szept. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Nem vagy elkésve, nyugi, lesz minden.
2016. szept. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
29%
Későnérő vagy :))) örülj neki!
2016. szept. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg semmi. Nem mindenki érik egyformán,bár manapság felgyorsult ez is- Minden esetre,ha 16 éves korodig nem jön meg a menzeszed vagy 1-2 éven belül nem kezd el nőni a melled,szőrzeted,akkor utána kéne járni,hogy nincs-e valamilyen hormonális problémád.
2016. szept. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%
Az, hogy 13 évesen már azt hiszed, hogy a környék ribijének kéne lenni.
2016. szept. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat (vagyis egy részét ) de szerintem valami gond van mert a nagyszüleim meg az anyukám mát 11 éves korukban megvolt a menszeszük stb. Nem tudom mért van ez rendszeresen sportolok egészséges is vagyok!
2016. szept. 16. 13:59
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Örülj neki. Több időd marad a gyerekkorra. Élvezd ki, amíg lehet. 22 éves korodig úgyis van lehetőség. Szóval nyugi, majd beérsz, és ne akarj túl hamar felnőni, mint minden kislány. Mert bár azt hiszik, felnőttek, a hátuk mögött, mint férfi, meg mint az összes férfi, jól kiröhögjük őket, hogy mily szánalmasak.
2016. szept. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
65%
A lányok nagy része 12-4 évesen már menstruál. De ,,baj" akkor van ha 16 éves korodig nem jön meg egyszer sem. A szőr növekedés meg alkat kérdés is, van akinek ritka, szinte pihe míg másnak ,,dzsungel" ha nem szőrtelenít. Amugy elsőnek a láb és a hónalj kezd picit szőrösödni, megnő az izzadékonyság... Majd picit a mellek, utána intim szőr makd menzesz (tankönyv szerint... Persze mindenki más). De ha nagyon nagyon zavar ez a helyzet, menyj el gyermek nőgyógyászatra (nyugi nem fog se benyulkálni, se semmit amit nem szeretnél) és beszélgess el az orvossal. Vagy a helyi védőnővel (a titoktartás őt is köti)
2016. szept. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Nagy bunkó vagy utolsó!!! Honnan a fenéből veszed,hogy ez a lány "dugni" akar? Teljesen jogos a kérdése!
2016. szept. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Bocsánat ,de közbe írt valaki! Szóval 66%-ról beszélek!!!!
2016. szept. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!