Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet érezni a menstruációs...

Lehet érezni a menstruációs vért másokon?

Figyelt kérdés
Ma annyira kellemetlenül éreztem magam, mert ma jött meg és ilyenkor a legerősebb. Viszont ma több óráig utaztam és sajnos nem tudtam cserélni így néha éreztem, hogy befolyik de nem áztam át. Viszont az út elején kaki szagot éreztem körülöttem úgy hogy nem volt rá indok vagy csak azon a területen volt valami. Később már fura szagokat is éreztem ami kissé vérhez hasonlított és ekkor már olyan szinten szorongtam a buszon hogy megmozdulni nem mertem sőt szemkontaktust is féltem felvenni másokkal. Folyamatosan azt éreztem, hogy mindenki engem néz néha. Hazaértem és megkönnyebbültem mert alig volt a betéten vagyis csak barnás lett már megszáradt?...és itthon semennyire nem éreztem azt a szagot mint kint, ez hogy lehetséges? Annyira szorongok emiatt hogy betegesen beképzelem vagy más valaki is lehetett? Eleve van hüvelyi folyásom ami miatt szintén szorongok ilyen szinten de az kevésbé borít ki mert nem erős szagú. Ezt beteges szorongás válthatja ki vagy tényleg érezni néha a mensit? Ma érdekes kevesebben voltak a buszon és bármikor leszálltak többen azon paráztam hogy miattam menekülnek, hogy ennyire elviselhetetlen? Itthon miért nem éreztem? Indulás előtt mindig rendesen zuhanyzok sőt többször nézem hogy tisztán indulok el de ez van mikor sokáig nem tudok wcre menni. 24L vagyok..:(

2021. szept. 27. 11:45
1 2
 11/15 Metionin ***** válasza:
100%
Változhat a szaglásunk, amikor megvan. Én pl. egyik parfümömet savanykásnak érzem olyankor, ezért nem használom, menzesz után meg tök ugyanolyannak érzem, mint általában.
2021. szept. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én annak idején laktam együtt egy olyan lánnyal, akin nagyon lehetett érezni.

Leginkább az ápolatlansága, és nem az én érzékeny orrom miatt.

Ő egyébként nagydarab, zsíros bőrű, mindig csapzott hajú, roppant igénytelen csaj volt.

A menstruációja idején -vszeg erősebb vérzése lehetett- egész nap csak egy betéttel flangált, ami szerintem már cuppoghatott a vértől.

Nem csoda, hogy mindig éreztem olyankor a vér szagát .... :(

Ő persze -ahogy írom- nagyon ápolatlan volt, zuhanyzáskor is csak 3 percben lecsapkodta magát, szóval nem csoda, ha nem volt soha egy illatos pipere doboz.

Ahogy te leírod magadról te sokkal pedánsabb vagy, nem hiszem, hogy érezhettek rajta hasonló szagokat.

Sajnos egy buszon mindenféle ember megfordul, engem leginkább a "gyomor" szag szokott zavarni...blöhhhh....

2021. okt. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

12.Gyomorszag? :D az milyen tud lenni?

Engem a szendvics szag szokott hányinger okozni.

Vagy bármi kajás szag de a szendvics szag az borzalom..

2021. okt. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

A gyomorszag, az gyomorszag.

Van, akinek a gyomorszája nem zár rendesen, többnyire refluxuk van, és annak lehet érezni a savas szagát, amit hajlamosak szájszagnak vélni.

2021. okt. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
49%
Van akin simán érződik a mensiszag, nem mondom, h mindenkin megérzem, de bizonyos nőkön (akár csak úgy random az utcán elmegyek mellette) meg szoktam érezni.
2021. okt. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!