Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PMS vagy terhesség?

PMS vagy terhesség?

Figyelt kérdés
Kb 3-4 napja késik már a menstruációm,több tünet is jelzi a pms-t. Alhasi görcseim vannak,érzékenyek a melleim,fáradékony vagyok és egy kicsit kívánosabb is mint szoktam. De nem tudom eldönteni hogy pms tünetek vagy korai terhesség jelei mert ugye aktívan élek szexuális életet a párommal és nem védekezünk,de sose “végez bennem” és általában a megszakításos módszert vetjük be,már csináltam tesztet mikor úgy éreztem hogy valami nincs rendben de sosem volt pozitív,az utóbbi időben nem volt ennyire aktív a kapcsolatunk,legutoljára 1 hete voltunk együtt és azelőtt egy hónapig semmi nem volt. Nem tudom mire gondoljak…

2021. okt. 15. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nincs sok esély a terhességre az egyhetest még nem éreznéd, az egy hónapi az mag kb akkor mensinél lehetett, tehát közép időben nem voltatok együtt.
2021. okt. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kevéssé valószínű a terhesség, de nem kizárható. Ha nem akarsz gyereket, használjatok óvszert. Tesztelj most, és egy hét múlva is, ha nem jön meg.
2021. okt. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!