Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha a 16 éves lányotok azt...

Ha a 16 éves lányotok azt mondana, hogy csak kipróbálta a terhességi tesztet, elhinnétek?

Figyelt kérdés
16 éves lányom szobájában találtam két negatív terhességi tesztet. Először tagadta, hogy az övé, azt mondta, hogy a barátnőjéé de aztán mikor mondtam neki, hogy megtudtam, hogy az övé, akkor bevallotta. Állítólag csak kipróbálta. Elhinnétek neki vagy sem? Nem így ismerem a lányomat, eddig mindent elmondott, megbíztam benne de most már nem tudom mit higyjek. A felnőtt terhes lányom kifordult magából és fűnek fának elmondta a 16 éves húgát. A 16 éves lányom aztán elsírta magát. Én meg már azt se tudom mit higyjek és mit ne.
2020. aug. 29. 13:51
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
93%
Igazából ha negatív, akkor nincs baj. Minden esetre erős gyanú, hogy valószínű terhességet érzett, hisz nincs benne semmi érdekes, hogy ki keljen csak úgy próbálni
2020. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
85%
Nem hinném el. A másik lányod bunkon viselkedik. Semmi különleges nincs abban, hogy egy 16 éves lány szexel. Viszont, a helyedben beszélgetnék vele az óvszerről és vennék is neki néhány csomaggal.
2020. aug. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
72%
Látod, ezért kellett kiskorától kezdve nevelni a gyereket, és barátnős anyukának lenni, hogy képes legyen veled mindent megosztani őszintén. A felnőtt terhes lányodnak meg nem kell játszania az eszét, hogyha 16 éves húga szexelt már, akkor mi van? Nővére biztos féltékeny a húgára, mert a húga hamarabb kezdte el, meg tutira nővérének nehezebben jött össze a gyerek. Örülj neki, hogy nem terhes a lányod és álljál az ő pártjára, hogy nem zavar, hogy szexelt már, és beszéljél neki a védekezésről, kérdezd ki.
2020. aug. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
91%

Kipróbálta... Ezt a szöveget...


Nem hinném el neki. Emberek nem szoktam csak úgy terhességi teszteket kipróbálni hobbiból.


Egyébként miért is kutatsz a szobájában? Írtál valami bizalomról közted, meg a lányod között.


Ha most arról van szó, hogy lefeküdt valakivel és ezért vagy csalódott, akkor ne legyél az,ne csináljatok belőle hatalmas drámát. A lányok 16 év körül szokták elveszíteni a szüzességüket, ez nem szokatlan. Nem kell ezen meglepődni és nem is kell elítélni a lányodat, mert fiúzik. Beszélj vele a védekezés fontosságáról, a fogamzásgátlasi lehetőségekről, nemi betegségek kockázatairól és nyugodj meg. Az élet ilyen

2020. aug. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
3-mas te mit találgatsz a nagyobb lányomra? Senki nem jatsza az eszét és biztos nem a boldog felnőtt lányom lesz féltékeny a kis húgára. Es képzeld elsőre összejött nekik a férjével. Azért mondta el fűnek fának a húgát, mert a szemembe hazudott nekem a 16 éves lányom és csak akkor mondta el az igazat hogy az övé, mikor mondtam neki, hogy rájöttem valahonnét. Na hagyjuk már ezeket a hülyeségeket. Szerintem még te vagy féltékeny a felnőtt lányomra, de most nem is öbölt itt a téma.
2020. aug. 29. 14:02
 6/51 A kérdező kommentje:
4es én tudom hogy már nem szűz. És ezerszer beszéltem vele a védekezésről. Nem az a baj, jogy nem szűz, hanem az, hogy hazudott nekem és most már azt sem tudom, hogy mibe hazudik még nekem. És nem kutattam a szobájában, meg akartam mutatni a nagyobbik lányomnak, hogy milyen új nadrágot vett a húga.
2020. aug. 29. 14:05
 7/51 anonim ***** válasza:
83%

Ne védd már a felnőtt lányodat!

1. Nem az ő dolga

2. Mégis mi a fszt képzel magáról,hogy a saját húgát elmondja fűnek fának?!

És te még véded a felnőtt terhes lányodat.

Eszem megáll.

2020. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
89%

Egyrészt a felnőtt lányod miért tud az egész sztoriról..



Én ezek után nem igazán bíznék benned.. és a tesómban is csalódnék.


Szerintem ha eddig nem voltatok, akkor menjetek el nőgyógyászhoz, majd vegyél egy csomag óvszert neki.

Annyit mondanék mellette, hogy ha akar beszél róla, de az ő dolga.

Egy kérésem van, hogy ezentúl úgy szexeljenek, hogy ne kelljen tesztelgetni.

2020. aug. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
82%
7, nyugi, ő a terhes nővér, nem az anya
2020. aug. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
A lányom dolga is, mivel ő a keresztanyja. Azért beszelt csúnyán a húgával, mert hazudott nekem, se te utolsó akkor biztos jó neven veszed ha hazudoznak neked...
2020. aug. 29. 14:10
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!