Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon régóta gondolkodom...

Nagyon régóta gondolkodom hogy próbáljam ki a tampont de hogyan? Úgy hogy ne tudjon róla anyám.

Figyelt kérdés
Már nagyon unom a betétet mert ma reggel is ataztam és nagyon rossz érzés is a tampon sokkal jobb lenne de még szűz vagyok soha életben nem próbáltam és úgy szeretném csinálni hogy anyám ne tudjon róla nem merem neki mondani és csak normál van itthon de az is jó szerintem nem annyira nagy😅😬. És hogy csináljam meg hogy csináljam hogy anyám ne tudja meg

2021. okt. 26. 22:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ki akarod próbálni, én mindenképpen ajánlanám, hogy vegyél egy kicsi doboz (asszem 8 van benne) mini tampont. Nekem kezdetben csak az OB silk touch borításúja vált be. És a legerősebb napon próbáld ki, mert akkor lesz a legkönnyebb felhelyezni. Egyébként tamponnal is át tudsz ázni, ha túl erős vérzéshez kicsi tampont választasz, vagy nem cseréled időben.
2021. okt. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Minit vegyél! bemesz a furdobe legugolsz es felteszed.. nem hinnem, h anyad letolna a bugyidat megnezni, vagy atnezne a szemetest h tampon vagy betet van e csomagolva a wc papirba
2021. okt. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Nekem a tampon nem működött, amíg nem éltem nemi életet, egyszerűen nem ment fel.


Amúgy nyúlj le egyet a használati utasítással és rakd fel. Hacsak anyud nem számolgatja a tamponokat, akkor nem hiszem, hogy feltűnik neki.


De amúgy miért félsz megmondani?

2021. okt. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát soha nem beszélünk ilyenekről már volt róla szó csak nemtom így komolyabban nem
2021. okt. 26. 22:47
 5/15 A kérdező kommentje:
De amúgy fáj? 😬 Hogyan rakjam fel?
2021. okt. 26. 22:47
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez annyira magánügy, anyudnak ehhez semmi köze. Wc ben cseréled, oda biztos nem megy utánad, vagy fürdőbe. Honnan tudná meg? Próbáld ki, az sem biztos hogy bejön.
2021. okt. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is szüzen raktam fel és nem beszéltem róla anyának. Ob minit vegyél. Nem fáj ha vérzel rendesen. Arra figyelj, hogy a madzag kinn maradjon. A tajekoztatoba bele van irva minden, hogy kell használni
2021. okt. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De nincs itthol nap közben az simán megoldhato
2021. okt. 26. 22:51
 9/15 A kérdező kommentje:
De normallal megprobalhatom silk touch borítású
2021. okt. 26. 22:51
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ob minivel kezdd. Lazíts. Akkor fáj, ha görcsölsz, és feszítesz. Lazulj el, nyomd fel, és amikor már megtelt, csak akkor húzd ki. Ha hamarabb veszed ki, és még nincsen tele vérrel, nem fog kicsúszni, és ezért fáj. Tegyél be a tampon mellé a bugyidba egy tisztasági betétet arra az esetre, ha idő előtt eláznál. Amikor a betét is olyan egy kicsit, akkor már tele van a tampon, és ezért átszivárog. Ha ilyenkor húzod ki, már biztosan nem fog fájni. :) Viszont arra figyelj, hogy 7-8 óránál tovább ne maradjon bent! (Bár első pár napon a minit tuti gyakrabban kell cserélned.) :)"

Ezt egy hasonló kérdésre adott valaki válasza, akivel tökéletesen egyetértek

2021. okt. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!