Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon régóta gondolkodom...

Nagyon régóta gondolkodom hogy próbáljam ki a tampont de hogyan? Úgy hogy ne tudjon róla anyám.

Figyelt kérdés
Már nagyon unom a betétet mert ma reggel is ataztam és nagyon rossz érzés is a tampon sokkal jobb lenne de még szűz vagyok soha életben nem próbáltam és úgy szeretném csinálni hogy anyám ne tudjon róla nem merem neki mondani és csak normál van itthon de az is jó szerintem nem annyira nagy😅😬. És hogy csináljam meg hogy csináljam hogy anyám ne tudja meg

2021. okt. 26. 22:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
*normallal megprobalhatom silk touch borítású? Még holnap is erős vérzésem lesz szóval
2021. okt. 26. 22:57
 12/15 A kérdező kommentje:
Majd veszek minit😊köszönöm a tippeket!! ❤️
2021. okt. 26. 22:58
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A silk touch az az OB, ugye? Akkor az sima lesz, abból az OB a legjobb. A csomagjában van egy használati útmutató, azt érdemes elolvasni. Minden képpen tiszta kézzel bontsd ki, és told fel a mutatóujjaddal (úgy, hogy cérna természetesen kilógjon) kb addig, ameddig a mutatóujjaddal csak tudod. Egyszerűbb, ha az egyik lábad felteszed valamire, pl a kád szélére. Utána próbálj meg kicsit leguggolni, hogy ellenőrizd, hogy elég jól felment-e, az a jó, ha nem érzel semmit, ha fáj, akkor toljad feljebb, mert különben baromi kényelmetlen lesz leülni.


Ha applikátorosat (Tampax márkájú) próbálsz, akkor is legyen tiszta a kezed, de akkor a műanyag pöcköt addig kell kihúzni, amíg kattan, aztán a fő műanyagot, amiben a tampon van kell behelyezni úgy, hogy a vége lógjon csak ki, ahol fogod az egyik kezeddel, aztán a másikkal be kell nyomni a kihúzott pöcköt ameddig megy, amíg a másikkal tartod. Szerintem sokkal könnyebb, kényelmesebb meg kevésbé undorító használni, de én még nem láttam belőle mini méretűt.


Onnan tudod, hogy tele van, hogy a zsinór a tövénél elkezd véres lenni, én akkor lecsavarok egy jó nagy adag wcpapírt, és az egyik kezemmel kihúzom, a másikkal meg alátartom közben a papírt, hogy arra essen és le ne csöpögjön. Csavarj wc papírt az ujjadra, amelyikkel húzod ki, és akkor kevésbé vág be.


Lehet úgy is wc-zni, hogy nem húzod ki, akkor húzd előre a zsinórt és fogjad, csak el ne felejtsd.

2021. okt. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
80%
Lehet az előzőnek is megvan a technikája, de pisiléskor a zsinórt inkább hátrafelé tartsd el, hogy ne pisild le.
2021. okt. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szia szűzként használok tampont és már "megtanultam" felhelyezni. Első sorban az első hiba az szokott lenni (saját tapasztalat), hogy felfelé kezdtem tolni. Ez így nem fog sikerülni, mert hátrafelé kell elinditani (ujjal ki lehet próbálni és érzed merre indul el a csatorna). A másik fontos meg hogy elképzelhető hogy a szűzhártya bezavar nekem is volt hogy feltétel közbe fájt, de próbálgatva megtaláltam a jó irányt, így ez már nem gond. Guggolva szoktam a megszokás miatt. Nem próbáltam máshogy, lehet hogy működne, talán majd egyszer.
2022. máj. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!