Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet hüvelygomba?

Ez lehet hüvelygomba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nőgyógyászom Gynoflor hüvelytablettát javasolt hüvelyflóra megtámogatására, ebből csináltam a második hónapban a második kúrát. A második szem után viszont elkezdtem erősen viszketni, illetve begyulladt, eléggé fájt odalent. Abbahagytam a tabletta alkalmazását, úgy gondoltam, hogy lehet érzékenység vagy mellékhatás miatt alakultak ki a tünetek, és egy-két napon belül el fognak múlni. Viszont 4 napja nem enyhültek egyáltalán, sőt éjszaka se tudok rendesen aludni, annyira viszket. Pisilésnél is fáj, illetve elég csak hozzáérnem, az is nagyon kellemetlen érzés. Tegnap hívtam az orvosom, ő azt mondta várjunk. Viszont nekem nagyon gyanús hogy ez sajnos hüvelygomba, és eléggé kínlódok vele, ráadásul hosszú hétvége jön. Arra gondoltam ma felhívom még egyszer az orvosom, hátha mégis ad rá valami rendes gyógyszert, mert nekem pl a Canesten kombi sose szokott magában segíteni.

Valaki járt már így a Gynoflorral? Illetve Ti mit tanácsolnátok?



2021. okt. 29. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Van túrós folyásod? Akkor van hüvelygomba. Én inkább az előző gyógyszerre gyanakszom,h érzékeny vagy rá. Menj vissza!!! Ez így nem állapot.
2021. okt. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van enyhe folyásom de állaga nem szemetszúróan túrós. Sajnos az orvosomhoz csak három hét múlva tudnék visszamenni, az viszont még nagyon sok idő.
2021. okt. 29. 13:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor menj másik dokihoz. Lehet bakteriális fertőzés is... Sajnos ezt így nem lehet megmondani :( remélem eljutsz orvoshoz mielőbb! Jobbulást.
2021. okt. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!