Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történhet, ha nem cserélem...

Mi történhet, ha nem cserélem ki napközben a betétet?

Figyelt kérdés

Mivel kevés a vérzésem

Meg lehet csinálni azt, hogy csak reggel meg este cserélem ki? Lehet valami következménye?



2021. nov. 3. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azért kicserélném, sosem lehet tudni. Pont tegnap történt meg velem, hogy tanulás miatt 1-2 órát csúsztam a betétcserével, és kiszivárgott a bugyira, moshattam ki fehérítővel villámgyorsan a vérnyomot. Higiéniai okokból én napközben is cserélném legalább egyszer, de neked kell tudnod mennyit bírsz ki úgymond.
2021. nov. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

De akkor miért nem használsz kisebb méretet?

De hogy a kérdésre is válaszoljak: átázhatsz. Fertőzést ettől valószínűleg nem kapsz, de elég undorító a véres betétben ülni egész nap, igénytelen dolog. Egy idő után szaga is lesz.

2021. nov. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem lehet fertozest kapni, ha egesz nap ugyanabban a betetben pacolodik. Mindegy, mennyire van tele, illene cserelni gyakrabban.
2021. nov. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Minden pisilésnél ki kell cserélni a betétet, mert a belefolyó vér lebomlik. Az pedig egyrészt büdös, másrészt neked se túl egészséges.

A végefelé használhatsz tisztasági betétet.

2021. nov. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Én úgy szoktam ahogy írod, reggel és este, nem volt még tőle semmi bajom.
2021. nov. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
én ilyet nem csinálok. ha bő vérzésem van akkor kb 2 óránként cserélem a betétet (ilyenkor tenat használok). ha kevés a vérzésem akkor is tisztába teszem magam 3 óránként (ezeken a napokon kisebb - bella - betétet használok).
2021. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Hát jó undorító egész nap ugyanabban a véres betétben lenni de hát te tudod.
2021. nov. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Fertőzés veszély sokkal nagyobb, illetve kellemetlen szagok.
2021. nov. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Az utolsó napokon jó ha 3-4 csepp kifolyik még belőlem, és az se inkább vér, hanem már keverék dolog.
2021. nov. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez undorító, ne haragudj. A betéten akarsz így spórolni vagy azon a 1,5 percen, ami alatt ki is tudnád cserélni?

3-4 óránként ILLIK cserélni, ha tele van, ha nincs. Higiénia, szagok és maga a tudat miatt, hogy a saját bomlásnak indult véredben ücsörögsz álló nap.

2021. dec. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!