Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek mennyi időt bír ki a...

Kinek mennyi időt bír ki a kehely?

Figyelt kérdés
Át szeretnék állni kehelyre.Barátnőm 4 óránként ürít. Kinek mennyit bír ki?

2021. nov. 7. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem normál vérzésem van, első 2 nap reggel felteszem, napközben kell üríteni, majd utána este, utána csak reggel este kiürítem, mert ugye a 12 óra max az ajánlot

25 ml-es kelyhem van

2021. nov. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Erős vérzésnél is elég 2-3 ürítés. Merula kelyhet használok, ez egy nagyobb űrtartalmú kehely.

Tamponból az ob super plus max 2 órát bírt az erősebb napokon.

2021. nov. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Nekem, ha reggel beteszem első napokon, akkot egy 8 órát simán kibír. Éjjelt is. Normál mennyiségű a vérzésem, nem rengeteg első nap se. Legkisebb kelyhet használom.
2021. nov. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Elsö két nap erös. Akkor 5-6 órát bír. Merula XL.

Többi napon 8-10 óránként cserélem, de nincs tele.

2021. nov. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Normál erősségű a vérzésem, S méretű kelyhet használok. Első 2 nap 6-8 órát kibír. Utána simán elvagyok fél napig vele. 12 óra után viszont ki kell üríteni mindenképp.
2021. nov. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Kettes méretű yuuki kelyhem van. Első pár napban kb. 3 óránként ki kell cserélni. A többi napon bírja tovább is. De így is nagy segítség. Tamponnal sűrűbben kéne. Én is próbáltam a merula XL-t. Nekem az sajnos nyomja a hólyagom, nem tudok pisilni vele
2021. nov. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
S méret van nekem, normál vérzésem van. Általában kiszokta bírni a 12 órát és csak reggel, este cserélem, nagy ritkán nap közben is.
2021. nov. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az első 2 napon kb. 6 óra után szoktam üríteni, de ilyenkor még nincs teljesen tele. A gyengébb napokon elég reggel és este.
2021. nov. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!