Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja ezeket a tüneteket?

Mi okozhatja ezeket a tüneteket?

Figyelt kérdés

Mostanában eléggé sűrű, fehér folyásom van. Együttlét alatt kis idő elteltével, nagyon darabos barnás, véres az ujja.


Elmentem nőgyógyászhoz, elmondtam neki ezeket a tüneteket, megvizsgált és petefészekcisztát talált. Azt mondta, ez a barnás, véres, darabos folyást a ciszta okozza. Jelenleg injekciós kezelést kapok, amivel a ciszta eltüntethető, hanem akkor operálni fognak.


Még egy injekcióm maradt, de egyre inkább több tüneteim vannak, mint ezelőtt. A barnás, véres folyásom még mindig megmaradt, és még inkább darabosabb lett.

Emellett, egyre inkább nagyobb a hasam, mint aki terhes.

Ha hason fekszem, eléggé kellemetlen érzés, és fáj is kicsit. Az alhasam kicsit görcsölni szokott, és eléggé sokat korog, csikorog a hasam, gyomrom. Van amikor a hasam bekeményedik. Valamint a párom szerint a melleim is nagyobbak lettek. Menstruációm rendszeres, csak rövidebb ideig tart 3-4 nap, átlagosan 5-6 nap.


Ezeket mind a ciszta okozná, annak ellenére hogy már túl vagyok a injekciós kezelésen is? Vagy más oka lehet?



2021. nov. 9. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
,,Vírusok olyanok,hogy nem tudni. Egymást nyalóka, együtt élő párok tagjai se kapják el egyszerre.."
2021. nov. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Gondolod, hogy a nőgyógyászodnál okosabbak vagyunk? Ezt vele kellene átbeszélned.
2021. nov. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Természetesen fogom is, 2 nap múlva ha megyek hozzá. Csak érdekelt, hogy nem-e volt másnak hasonló tünete, vagy nem-e okosabb valamivel ilyen téren, mint én.
2021. nov. 9. 15:26
 4/4 anonim válasza:

Szia


Nekem is v

Cisztam van, de olyan nagy hogy nem kerülhető el a műtét, nekem is fekve fáj a hasam, érzem hogy bent kemény. Szóval ezeket a tüneteket szerintem a ciszta okozhatja, mert hormonálisan is bekavar

2021. nov. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!