Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmennétek olyan nőgyógyászhoz...

Elmennétek olyan nőgyógyászhoz aki valóban nem olyan közeli ugyan, de családtagotok?

Figyelt kérdés
Mennétek hozza vagy inkább egy teljesen idegen orvost választanátok?

2021. nov. 10. 12:50
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
32 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen idegent választanék. Értem én, hogy ez a munkája és távoli, de rokon akkor is, nem tudnám ezen túltenni magam.
2021. nov. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem zavaro lenne, foleg mondjuk ha leul a karacsonyi vacsoranal a csalad es ott ul szembe velem.
2021. nov. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon függ attól, hogy milyen vele a viszonyom, hogy bizalmasom-e (a rokonságon kívül), de alaplépésből nem, semmiképp... Mondjuk én jártam már úgy, hogy elkísértem egy korábbi barátnőmet ultrahangra, és mondta a doki (az ő közeli, jó ismerőse, - ahogy mondani szokás - szegről-végről tán rokona is lehetett), hogy akkor már pattanjak fel én is az asztalra, és megnéz... és talált is valamit (hogy mit, az nem publikus), de amúgy alaplépésből nem!
2021. nov. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Én nem túl közeli családtaghoz járok. Nagyobb ünnepeken találkozunk általában. Engem nem zavar, sőt, megnyugtat ez a fajta protectio.
2021. nov. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Nekem bizarr lenne. Idegent választanék inkább.
2021. nov. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Bocs, protekciót akartam írni.
2021. nov. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
A hozzászólások most megcáfolják azt, hogy mindegy, ki a doki, hiszen számára csak "darab/darab" a páciens, és a nőnek is mindegy, mert orvoshoz megy. Ezek szerint mégsincs így. Szerintem sem, csak mindig lehurrognak, ha ezt felhozom az ismeretségi körben... :)
2021. nov. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem gondolom, hogy erre cáfolna rá. Csak nem szerencsés páciens-orvos viszonyt keverni a családi élettel. Mint ahogy a munkával sem szívesen tennék így megrendelő-ügyfél felállásban. Kellemetlen kilépni belőle, ha bármelyik fél elégedetlen.
2021. nov. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17%
Meg is jött a heti nőgyógyászos válaszokra matyizó perverz. Mondjuk egy fokkal érdekesebb felvetés, mint a szüzes anyukás nőgyógyászos kérdések.
2021. nov. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%
Idegent. Felolem jokepu pasi is lehet, de ne a Pista vagy az Anna neni.
2021. nov. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!