Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lefeküdtem vele majd a sürgőss...

Lefeküdtem vele majd a sürgősségin kötöttem ki. Mennyire ciki,hogy ez kitudódott ?

Figyelt kérdés

Sajnos a kérdés nem kamu... Munkahely legnagyobb casanovaja felmondása alatt felszedett engem, annyira büszke volt rá,hogy tulajdonképpen elmondta mindenkinek,hogy együtt vagyunk.


Elmentem hozzá, és lefeküdtem vele , fogalmam sincs ,hogy mit csinált és hogyan viszont órákon keresztül többször elbirt menni pihi nélkül. Mivel nem lehet gyerekem ezért megszakítással védekeztünk.


Az incidens után én rá pár napra rosszul lettem. 1 hétig titkoltam,hogy gyakorlatilag nem bírok pisilni és szét szakadok belülről. Elmentem az orvoshoz,adott antibiotikumot ami semmit nem használt. 2 hét után kibuktam. Teljesen leállt a belső működésem, majdnem szétrobbant a húgyholyagom a munkahelyemen. Mások előtt kisírt szemekkel,remegve könyörögtem a főnöknek had menjek haza . Kérdezte mi a baj csak annyit mondtam nagyon felfáztam ,antibiotikumot szedek. Végén vagy 3 fajta gyógyszerrel állították helyre. Szerintetek összeallt másoknak a kép ,hogy valami rohadt nagy fertőzést benyeltem ami miatt ilyen rosszul lettem ?


2021. nov. 24. 20:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Igazából annyit tudnak,hogy nagyon felfaztam és gyógyszereket szedek. De tulajdonképpen tele lettem belső sérülésekkel , elkaptam valami nyavajat,és majdnem szétrobbant a húgyholyagom..
2021. nov. 24. 20:57
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Szóval ILYEN az, amikor egy csajt konkrétan szétb*sznak. 😀
2021. nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Nőgyógyászhoz, nemibeteg gondozóba kellene elmenni.
2021. nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
Full komoly kérdés. Nagy farka volt?
2021. nov. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De szerintetek sejtik mi történt ? Nagyon ciki így utólag...
2021. nov. 24. 21:01
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Nem sejtik.

De akkor is menj nőgyógyászhoz.

2021. nov. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Elfogok. Egyébként helyrejöttem nagyjából, csak ez így nagyon kinos...
2021. nov. 24. 21:03
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért sejtenék? Attól, hogy tudják, hogy lefeküdtél vele, miért raknák össze, hogy betegséget kaptál tőle? Még csak nem is másnap lettél rosszul a munkahelyeden.

Egyébként valószínűleg potencianövelőt szedett, azért bírta így a strapát.

2021. nov. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%
Kérdező, kérlek... Nagy farka volt?
2021. nov. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%

És? A hugyúti fertőzést nagy valószínűséggel nem tőle kaptad el!

A leírásból a legjobban számomra zavaró, hogy kijelented, hogy nem lehet gyereked, ezért megszakítás belefér. Idegennel gumi, amúgy meg orvos ilyet nem mond, csak akkor, ha nincs méhed.

2021. nov. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!