Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A sürgősségin miért olyan...

A sürgősségin miért olyan bunkók az ott dolgozók?

Figyelt kérdés

Éjjel 2-kor vittek be engem mert nem bírtam tovább, vakbélgyulladásom lett. Este csak lázam volt, azért meg nem gondoltam hogy sima lázzal be kéne mennem. Aztán ott kiabáltak velem, hogy miért kell éjjel idejönni meg stb.

De már csomó embertöl hallottam,hogy így beszéltek vele.


2020. jún. 24. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
mert elvárják a különféle bánásmódot,mert ők "életmentők"
2020. jún. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De én illedelmesen beszéltem meg viselkedtem
2020. jún. 24. 12:02
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Igen, az a baj, hogy ha meg bementél volna előbb sima lázzal, az lett volna a bajuk. Nehéz ez. Az ember már emiatt irtózik többek között kórházba menni.
2020. jún. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Sajnos az ügyeleten szinte mindenhol ilyenek (tisztelet a kivételnek). Én is kerültem már be, és velem is undorítóan viselkedtek.:)

Talán azért, mert nyilván nem szeretnek éjszaka bent lenni a munkahelyükön, nemhogy még dolgozni is kelljen :D

Speciel amikor én voltam éppen egy kávézást zavartam meg.

2020. jún. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Különösen a vírus óta látom ezt, de előtte se volt egy leányálom. Voltak már trombózisaim, kétoldali tüdőembóliák, örökletes véralvadási zavarom. Sajnos évi 1-2x a mindennapos heparin injekciók mellett is alakulnak ki itt-ott vérrögök, és néha nem tudom eldönteni, hogy ezt most épp túlélem-e orvos nélkül, vagy rohanjak az sbo-ra. Legutóbb vírus előtt lettem rosszul, mentő vitt be, 6 órán keresztül vártam a laborokat, ct eredményt, ebből 3 órán keresztül hallgattam a műszakja végén járó köcsögöt, hogy feltartom és mit keresek én itt, és komoly betegek elől veszem el a helyet. Szerintem ennél betegebb csak akkor lehetek, ha már meg is haltam, de megfogadtam, hogy amíg észnél vagyok, még mentővel se megyek az sbo közelébe.
2020. jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Ugyanezt tapasztaltuk. Napközben apa durván eltörte az ujját, ömlött belőle a vér. Bementünk a sürgősségire. Jól leszidták miért nem vitt magával gézt meg fertőtlenítőt,illetve ide oda küldözgették az épületben. Majd olyan profin oldották meg, hogy rosszul forrt össze az ujja. Ennyit a nagy megyei kórházról.

Ismerőseim is meséltek ilyeneket amit te írsz kérdező.

Elhiszem hogy nagy ott a hajtás, de az ember nem jókedvében megy oda.

2020. jún. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%

Borzalmasan tudnak viselkedni az ügyeleten.


Erre az sem mentség, hogy alul vannak fizetve és kénytelenek másodállásban is dolgozni. És az sem, hogy sok helyen, például sebészeti ügyeleten harmad annyi dolgozó sincs, mint ahány pozició van.

2020. jún. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
Mindenhol f....sz parasztok, ha csak nincs ismerős orvos.
2020. jún. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%

Kettős ez a dolog, illetve hármas:

A, hiába szentelték fel az életüket a mentésre, már ők is kaptak pont a betegekről, vagy a hozzátartozóiktól, hogy belefásultak, és azt adják vissza mindenkinek, amit más adott nekik;

B, le vannak terhelve eléggé ők is, és kevés a személyzet;

C, egyfajta önvédelemként használják ezt.

2020. jún. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%
Ha te is napi 16 óráznál nulla pénzért, megtudnád. Amúgy meg a betegek 90%-a debil. Megértem õket.
2020. jún. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!