Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Koronavirus vakcina ,olyan...

Koronavirus vakcina ,olyan nőnek aki még nem szült gyereket ,idővel mennyi esélye van annak hogy valami probléma lenne evvel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ugy gondoltam hogy húzom ezt a vakcina dolgot addig amig lehet .. Viszont jönnek az ünnepek mindenki sürög forog bulit terveznek .. én pedig rosszul erzem magam hogy mindenbol kimaradok ,mert nem vagyok beoltva .. Az orosz vakcinàrol gondolkodok . Esetleg tapasztalatok?
2021. dec. 1. 22:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
35%

Issmerősöm menzesze 16 napig tartott. Nem bírtàk megállítani. A méhét is kivették. Pfizert kapott...

Ennyit erről.

2021. dec. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
46%
16 napos vérzéstől kivették a méhét? Mesélj még! :D Kamaszkoromban mindenféle vakcina nélkül is volt ilyen bajom, gyógyszerrel kezelhető. Ha azzal nem, akkor se veszik ki alig két hét után, de rettegtetésre kiváló.
2021. dec. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem, nem azért vették ki, csak amiatt került be a kórházba. Ha nem haragszol, ő nem tartaná viccesnek a bunkó poénkodásodat. Remélem, legalább nem szaporodsz...
2021. dec. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%
Itt vergődsz, hogy a pfizer után kivették a méhét aztán meg azt írod, hogy nem, nem azért vették ki. Nem vagy valami okos, jól sejtem?
2021. dec. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szövegértés látom nem megy... Mondom NEM a vérzés közvetlen okaként vették ki, az csak az előzmény volt. Te tényleg ilyen sötét vagy?
2021. dec. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Issmerősöm menzesze 16 napig tartott. Nem bírtàk megállítani. A méhét is kivették. Pfizert kapott...


Ennyit erről."


Ha nem lenne lényegi infó itt szerinted a vakcina, akkor miért is említetted meg egy vakcinácval kapcsolatos kérdés alatt? Melyikünk is a sötét akkor?

2021. dec. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lesz vége a kovid fasizmusnak amikor senki sem fogja oltani magát bármi féle szankció ellenére sem!
2021. dec. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Te debil vagy. Azt mondtam, hogy NEM a vérzés miatt vették ki...
2021. dec. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!