Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hatalmas vérdarabkában mi...

Hatalmas vérdarabkában mi lehetett a szürkés csomó?

Figyelt kérdés

Nagyon erősen megvan a bajom, baromira fáj is. Minden második hónapban erősebben meg szokott lenni, ekkor fáj is, hol jobban hol kevésbé, de ennyire még nem voltam rosszul, délelőtt voltak kisebb idő kieséseim is a fájdalomtól. A betétemen találtam egy kb 4cm átmérőjű vérdarabot, ami kb 1 cm vastag lehetett. Nem volt sima, csomós volt és volt benne egy kicsi szürke csomó is. Mi lehetett ez? Ciszta? Mármint a kicsi szürke.

Tudom, hogy el kell menjek dokihoz, holnap tuti foglalok időpontot, de addig is hátha valakinek volt már hasonló tapasztalata…

20 éves vagyok, jelenleg nincs kapcsolatom szóval nem szedek gyógyszert ami befolyásolná és a terhesség is kizárt


2021. dec. 12. 15:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!