Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El nem múló trichomonas?

El nem múló trichomonas?

Figyelt kérdés

A volt pàrom megcsalt és trichomonast kaptam tőle. Használtam rá klion-100 kúpot 10. Egész jó volt a helyzet, okozott húgyúti fertőzést is amire antibiotikumot kaptam. 1-2 héttel később újra jelentkeztek a panaszok, klion 250mg szájon at szedheto gyógyszert kaptam ugyanúgy 10 napra.

Pár napja hagytam abba, jobbnak tűnt sokkal. Azóta megint vannak felfázós tüneteim és bàr a folyasom mennyisége minimális ismét zöldes színű. szexuális partnerem azóta nem volt. Mitol újulhat ki folyamatosan? Meddig kell még szenvednem ezzel?



2021. dec. 22. 20:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Azért újul ki mert nem kapsz megfelelően erős gyógyszert ezért nem pusztul el mind, ugyis ezek kis egysejtűek amik mozognaak, az okozza a viszketést.

Vissza kell menned minél előbb és elmondani, hogy nem múlt el.

Emellett mindent moss magas hőfokon, a törölközőt ne használd 2xegymás után, a mosáshoz tegyél fertőtlenítőt

2021. dec. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!