Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyakori közösüléstől megfájdul...

Gyakori közösüléstől megfájdulhat a fenék?

Figyelt kérdés

2021. dec. 25. 07:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Popsiszextől persze.
2021. dec. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
27%
Komplikációkhoz is vezethet, a záróizmok elgyengüléséhez, ami azt jelenti hogy székletet nem fogod tudni tartani. Az egyik ismerősöm barátja análmániás volt, most a 20+ éves nő már pelenkát kell hogy hordjon
2021. dec. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Elég fhasz kérdés. Miféle dugás? Anál, vagy korbácsos? Milyen fájdalom? Izomláz, vagy segglyuk fájás?
2021. dec. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Adja magát, hogy anál. Ha "segglyuk", azaz ánusz fájdalom lenne, azt írtam volna a kérdésbe. Izomlázra hasonlít egyébként. Isiászhoz tudnám hasonlítani.
2021. dec. 25. 08:43
 5/24 anonim ***** válasza:
64%
2-es. Te jó ég. Megérte vajon egy férfi kényelméért az egész életét tönkretennie ezzel? Számomra ez a seggbe d.gás annyira undorító. Na meg megalázó. Ha valaki erőltetné úgy repülne, mint a huzat.
2021. dec. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező, jó buta vagy, hogy hagyod magad seggberakni. Nem vagy te rongy, eszköze a hapsidnak. Ha nem akarsz pár év után pelenkát hordani, vagy végbél repedést, végbél torzulást stb. akkor ezt ne enged. Nem csak undorító (legalábbis nekem) hanem veszélyes is. Az a lyuk nem arra van.
2021. dec. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%

A fenék nem fáj análtól, csak a segglyuk, te tetted fel idiótán a kérdést.

Gyakori análtól megfájdulhat az ánusz?

Így kellett volna.


Egyébként persze, hogy fájhat, továbbra sem értem a kérdést, semminek nem tesz jót, ha nem rendeltetésszerűen használják.

2021. dec. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Válaszoló, már nem azért, de hol írtam, hogy ki vagyok szolgáltatva a pasimnak? Nyilván ha nem élvezném, nem csinálnánk, és ha nem akarnám, vagy épp nem lenne kedvem hozzá, ami ritka, akkor mást csinálnánk.
2021. dec. 25. 08:54
 9/24 A kérdező kommentje:
7: akkor neked még nem volt részed anális szexben.
2021. dec. 25. 08:55
 10/24 anonim ***** válasza:
75%
Nem volt részese a 7-nek meg nekem sem, és abban sem lesz részünk, hogy pelenka kelljen a szétment záróizmok miatt, mert ennél több eszünk van. Kérdésedre visszatérve, igen fájhat. Ezért éppen itt az ideje abbahagyni, mert tényleg baj lesz.
2021. dec. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!