Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az a bajom , hogy megyünk...

Az a bajom , hogy megyünk kirándulni az osztállyal az erdőbe tavasszal ha a covid helyzet engedi. Én nem tudom hogyan fogok pisilni a természetben mivel eddig soha nem könnyítettem magamon kint az erdőben guggolva? többi lent van.

Figyelt kérdés
Hogyan kéne ebben várnék megoldásokat? Valahogyan kell vizelnem mivel egésznap erdőben fogunk kirándulni? Esetleg tanácsokat szívesen várnék? L/17

2021. dec. 28. 00:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%
Igen. Egy francia vígjátékból láttam egy klippet Youtubeon. Orvosi váróteremben voltak. Nem igazán értettem, mi történik de a történet szerint minden nő telt hólyaggal érkezett az orvoshoz és az egyik nő azért pisil be, mert az egyik férfi fütyülni kezd neki. Sokan a fütyüléssel takarják ki a vizelet hangját, valószínűleg ez okozza hogy sokaknak segít pisilni a fütyülés.
2021. dec. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

A pisitölcsér nagyon jó ötlet. Már csak azért is, mert egy erdőben mindenütt növényzet fölé guggolsz, főleg mivel félreeső helyet kell keresned, ahol nem látnak.

Nekem pont egy ilyen, félreeső helyen, avarban, gyér fűben való pisilés során ment 3 kullancs a combom felső részébe. Valószínűleg pont valami kullancsfészket sikerült találnom pisilőhelynek. Szóval ezzel vigyázz. Maga a szabadban pisilés egyébként nem nagy tudomány.

2021. dec. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Az komoly
2021. dec. 29. 16:06
 14/15 anonim ***** válasza:
77%
Terence Hillnek volt egy vonatrablos filmjelenete a neve senkiben abban addig fütyült amíg a vonatvezeto elkezdett pslni.lany gatya letol bugyi letol legugol elől felemel.puci megtöröl gatya bugyi vissza .lehetőleg ne szomörce bokor mögött.
2021. dec. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
72%
Igen de ott nem értette hogy miért segít neki ha a vonatot akarja elrabolni miért nem hagyta hogy saját maga próbálkozzon az eltartott volna neki egy ideig amialatt ő meg elrabolja a vonatot.
2021. dec. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!