Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » "Elegáns" jégeralsók vannak...

"Elegáns" jégeralsók vannak már férfiaknak? Például öltöny alá. (Van az a helyzet, mikor már látszani fog)

Figyelt kérdés
2018. dec. 5. 08:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

A gucci-nak van ez a nagyon jó "Deluxe longjohn for Men" márkája, ezt kimondottan úgy tervezték, hogy lógjon ki az öltönynadrág alól, mert elegáns.


Istenem...

2018. dec. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél alá inkább harisnyát az kényelmesebb mint ez a nagypapa szerelés!
2018. dec. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A harisnya is ciki, ha jön az a bizonyos élethelyzet...


Elsőke, nem tudok komolyan venni egy olyan trollocska-kezdemény kisfiúcskát aki képtelen a kérdésre válaszolni (ott bukik nála a dolog, hogy még megérteni, hogy mit akar a kérdező, látom neked még az sem megy) és akinek százalékán mérföldekről ordít, hogy milyen szerencsétlen alak valójában. :D


Ne búslakodj, vigasztaljon az, hogy már azért megérte írnod, hogy jót röhögjek rajtad! :D

2018. dec. 5. 11:31
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

Bocsáss meg de jóindúlatuan írtam neked a harisnyát mivel én is azt hordok de látom te is csak a száraz öltönyös aktakukac stílust képviseled akik még csavarhúzót sem láttak élőben és jó modort sem oktattak a főiskolán/ egyetemen!

1996-tól kezdve gyártanak férfi nejlonharisnyát ha tájékozott lennél talán nem írnál butaságokat...

Ami a pontozásomat illeti az azért van ott ahol mert a te fajtád mindég azt szeretné ha a saját szája íze szerint válaszolnának és nem pedig őszintén!

Remélem érthetően fogalmaztam kedves túlképzett ki ha én nem fajzat...!

2018. dec. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amilyen a kérdés, olyanok a válaszok. Elegáns jégeralsó... istenem. Ja vegyél fel nylonharisnyát, azt passzolhat hozzád a stílusod alapján.
2018. dec. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

6.

Én nejlonharisnyát hordok, de nem vagyok akkora selyemmadár mint a diplomás kérdezőnk!

Az öltöny jobban illik ezekhez mert azon messziről látod kivel van dolgod...

2018. dec. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 TappancsMancs ***** válasza:
Ja meg mehet a bugyi is tűsarkúval.
2018. dec. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Öltöny alá eleve térdzoknit veszünk,az azért melegít.
2018. dec. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak a combod meg a popód fagy be.
2018. dec. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 TappancsMancs ***** válasza:
A jégeralsó az kívül esik az elegancián, egy alsóneműről van szó. Egy női fehérnemű sem elegáns, inkább szexy, és egy boxeralsó sem elegáns, nem is cél. Drágább jégeralsót viszont tudsz venni.
2018. dec. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!