Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyenek azok a...

Szerintetek milyenek azok a fiúk/ férfiak akik ingbe járnak nap mint nap? (személyiség, anyagi helyzet)

Figyelt kérdés
divat, öltözködés

2019. dec. 25. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Az ing és a póló között a lényegi különbség az, mint egy barokk templom és egy modern irodaház között. Másik évszázad. Aki ingben jár, az mindenáron idősebbnek, komolyabbnak, egzisztenciával rendelkezőbbnek akarja láttatni magát. És hát ahogy be vannak a női agytekervények kötve, ezen ne is csodálkozzunk.
2019. dec. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar.

Ismerek olyat, aki 30 körüli, de ingben jár mindig dolgozni. De neki a személyisége is ilyen. Komolyabb, visszahúzódóbb, illetve azért többször van, hogy tárgyalásra kell mennie, ahol nyilván azért illik elegánsabban megjelenni. De egy szimpla napon is az elegánsabb vonalat képviseli.

Viszont ismerek olyat is, aki csak ilyennek akar látszani, de nagyon nem jön neki össze. Nem a stílusa, csak fel akarja venni ezt a formát. Nagyon erőltetett.

Na ez utóbbi elriaszt, de az is lehet, hogy ő maga sem tudja, mi a stílusa.

2019. dec. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Munkába ingbe járok, amúgy póló.. Azt hiszem bipoláris vagyok 🙂
2019. dec. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Olyanok, akik betartják a munkahelyükön előírt dresscode-ot...
2019. dec. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Simán karrieristák: hogy ennek volt foganatja (már befutottak a munkahelyükön) vagy még nem (még lúzer irodisták) az független attól, hogy mit hord. Konzervatív cégek meg állami munkahelyek szokták előírni, a klasszikus pamut ing viszont nem túl praktikus viselet, ráadásul ma már jóval drágább is, mint például egy piké poló. Vannak olyan ing típusok (flanel, lenvászon) amik bizonyos éghajlaton vagy munkához ideálisak, de alapvetően az ing viselők 80%-a nem szeret inget hordani, csak elvárják tőle. A maradék 20%-a meg azért élvezi, mert olyan munkája van (előadóművész, menedzser, politikus) amihez az ing viselése 'alap', így ez a kis áldozat sokkal nagyobb örömhöz juttatja, mint ha nem viselne inget.
2019. dec. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Hát ekkora baromságot, mint amit az utolsó hozzászóló írt, már rég olvastam. Lúzer irodisták azt mondja :D. Lehet egy lúzer irodista is 2 szer annyit keres mint te. Na mindegy.


Én hordok mindent. Inget, pólóinget, pólót. Alkalomfüggő. Étterembe nem megyek pólba. Ha átugrok a haveromhoz, nem megyek ingben. Ilyen egyszerű. Nem tudom miért kell azt gondolni, hogy valaki csak ezt, vagy csak azt hord.


Egy ing sem anyagi helyzetet nem sugall, sem munkahelyi beosztást. Jómagam mérnök vagyok. Van hogy pólóinben megyek dolgozni, van hogy ingben. Van nálunk olyan felsővezető, aki csak pólóban jár. Szóval ez is baromság, hogy pozíciófüggő.


Én ha inget húzok, azt magam miatt teszem. Hogy nézzek ki valahogy.


Az anyagi helyzetet meg aztán végképp nem mutatja meg. Valakin van egy 6000 forintos H&M-es ing, akkor ő gazdag? De ha mellé állok egy 30 ezres Prada pólóban, akkor én csóró vagyok? Csak mert rajta ing van?

Nyilván van drága és olcsóbb darab. De az ing önmagában semmit nem mutat. Nem kell túlgondolni. És tudni kell hordani. Ennyi.

2019. dec. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ing és ing, illetve póló és póló között is van különbség. Arról nem is beszélve, hogy a kettőt kombinálni is lehet.
2019. dec. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ismerek valakit aki minden egyes nap ingben van, visszahúzódó, szigorú, egyenes, intelligens és nagyon értelmes ember. Az ing nem feltétlenül jelenti az anyagi helyzetet, biztos vagyok benne, hogy nem 6000-es ingekben jár, így az anyagi helyzetéről ez árulkodhat, de szerintem ez nem ok arra, hogy valakit leírj. A személyisége a fontos.
2019. dec. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én 700-800 forintért vettem az ingeim nagy részét, használt ruhaként. Nagy részük klasszikus, egyszinű, minta nélküli öltönying.


vagy ezeket, vagy teniszpólót (galléros pólót hozdok) minden nap. A kerek nyakú, V nyakú, mostanában divat "gombocskás" pólókat nem szeretem, nincsenek is.


Amúgy egy "senki" vagyok, és nem is akarom megjátszani, hogy "valaki" lennék. Szimplán úgy öltözködöm, ahogy jó nekem, amiben önmagam lehetek, és nekem ez az ing, vagy a galléros póló.


Nem kell túldimenzionálni.

2020. febr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!