Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a helyzet a Seiko óramárkáv...

Mi a helyzet a Seiko óramárkával, és az óráival?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdek érdeklődi, vásárlás előtt állva, és nagyon megosztóak a vélemények.

Van aki szerint komoly minőségűek, meg van aki szerint gyári melósok szintje...ezt így leírta valaki.

Most akkor mi van?



2020. júl. 29. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében akármit akarsz vásárolni, ez lesz, valaki szerint x termék a legprímább a világon, valaki szerint meg alja selejt. Azt nézném, hogy pozitív vagy negatív véleményből van több.

(Illetve azt, hogy a negatív vélemények milyen konkrét problémákról szólnak. Mert az hogy nem elég menő, az engem egyáltalán nem tartana vissza, ha egy működő, megbízható termék amúgy.)

2020. júl. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mojjo ***** válasza:
100%
Mivel a Seiko gyárt pár tízezer forintos meg pár millió forintos órákat is (meg a kettő között mindenfélét), mindkettőnek igaza van. Attól függ, konkrétan melyik Seikora gondolsz.
2020. júl. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Seiko mondjuk jónak számít, még az almárkája (Lorus) sem rossz az alsó kategóriában.
2020. júl. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ár-érték arányban nagyon jó. Ha nem akarsz semmi extrát, csak egy igényes, belépő szintű mechanikus órát, akkor teljesen jó választás. A 7S26 szerkezet híresen megbízható és strapabíró. Én ejtettem már le kb 1,5 méterről egy Seikk 5-öt és semmi baja nem lett, azonnal rohantam Seiko boutique-ba szervizhez. Megdícsért, hogy milyen szépen jár, látszik, hogy vigyázok rá 😅


#1 nyilván nem Grand Seikot akar venni ("Mostanában kezdek érdeklődni"), hanem valami belépő szintű órát.


Ha találsz egyet, ami tetszik, nyugodtan vedd meg szerintem. Sokáig elkísér, ha picit vigyázol rá. A dátum kerekei műanyagból vannak, azaz dátumot minél ritkábban és óvatosabban állíts, de ennyi.

2020. júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Van aki szerint komoly minőségűek, meg van aki szerint gyári melósok szintje"


Hát ezt annyival alá tudom támasztani, hogy voltak ilyen nagyom primitív falusi tajparaszt osztálytársaim, a pénzesebb fajtából való piacozós falusiak, akik nagyon közönségesek, semmi fingjuk a világról, de órából mindig a Seikot sztárolták fel nagyra.

2020. júl. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg pont az a benyomásom, hogy általában azok hordanak Seikot, akik nagyra értékelik a minőséget és az ár-érték arányt. A prolikra inkább a Police, Diesel stb. krumplik jellemzőek. Legyen minél nagyobb és csilivili. A Seiko ellenben egy kifinomultabb, nem nagyzolós stílus órája, amit az értelmes emberek hordanak.
2020. aug. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző voltam. Tehát az 5-ös válaszolóval ellentétben én így gondolom, de látom, sokan osztják a véleményemet, hogy jó ár-érték arányú, minőségi óra a Seiko.


Való igaz, a belépő szintű (emellett nagyon korrekt minőségű) óráktól a 18 milliós Grand Seikóig minden van a kínálatukban. Akármit választasz tőlük, nem fogsz csalódni!

2020. aug. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Seiko alsó kategóriás órái nem kiemelkedőek. Persze bírják a strapát meg minden, de ár-érték arányban találni jobbat bőven. A Grand Seikok amik igazán kiemelkedőek, de azok középkategóriába meg felső kategóriába vannak pozicionálva. Ott bucira verik az agyonhypeolt márkákat. Szóval nem rossz márka, csak nem a csöves prolik ársávjában.
2020. aug. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!