Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha meg vagyok betegedve...

Ha meg vagyok betegedve megfázás jellegű tünetekkel és orvoshoz fordulok erőszakolják a tesztelést vagy csak ha akarom?

Figyelt kérdés
Mert csak gyógyszert szeretnék, konkrétan a legerősebb köhögéscsillaptót írja ki ami létezik mást nem. Tesztet nem akarok egyáltalán.
2021. szept. 16. 16:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Dehogy erőszakolják, azt se küldik el, akit kéne! Az orvosnál az első számú szempont az állam számára való spórolás.

Amúgy meg, ha hurutosan köhögsz, azt pont nem is szabad csillapítani.

2021. szept. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Száraz köhögés, alig tudok aludni miatta.
2021. szept. 16. 16:50
 3/16 anonim ***** válasza:
Mivel lehetsz covidos is, száraz köhögés tipikus tünet, pont hogy tesztelésre lenne szükséged.
2021. szept. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Félek rám kenik, hogy covid mikor nem is az. A covid tesztek rosszak összevissza működnek.
2021. szept. 16. 19:20
 5/16 anonim ***** válasza:
A PCR tesztek nem rosszak. Fertőző betegként amúgy se menj sehova függetlenül a betegség nevétől.
2021. szept. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%
JObb, ha lapítasz, mert hamar orrtúrás lesz a vége.
2021. szept. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod hogy nem az?

Honnan vetted ezt a baromságot, hogy rosszak a tesztek? A gyorsteszt valoban sok false negativot (!!) ad, false positive egyiknel se nagyon jellemzo. A pcr a megmegbizhatobb.

2021. szept. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%

Nem csak a tesztet, hanem az oltást fogják erőltetni!


A pcr sz@vrt se ér,


[link]

2021. szept. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én ezt tapasztaltam, az idős ismerősöm volt kórházban tavaly és ott addig tesztelték, míg nem lett pozitív, akkor abbahagyták nem tesztelték tovább. A nővérek tudják ha elégszer tesztelik lesz pozitív is és negatív is összevissza vegyesen. Ez milyen komolyságú dolog? Ez még az elején volt a járványnak, nem hinném, hogy azóta más a teszt és ezt mondta Müller Cecília is a tesztekről.
2021. szept. 17. 09:02
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mediaforras? Komolyan? 😂
2021. szept. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!