Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon kérdés! Help?

Tampon kérdés! Help?

Figyelt kérdés
Szóval. Most tértem át a tamponra, és szeretném éjszakéra is kipróbálni, de félek, hogy reggel felébredek, és nem találom a madzagot! Ez lehetséges, vagy csak az én "fóbiám"???
2010. szept. 8. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak a te parád:) ne aggódj, meg fogod találni. Kézzel nem tudod úgy felhelyezni, hogy ne maradna kint a hosszú zsinórból valamennyi.
2010. szept. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, a madzag nem tűnik el. Éjszaka sem, nyugodtan használhatod, bár éjszakára én jobban szeretem a betétet. Figyelj rá, hogy túl sokáig ne legyen bent így sem. Reggel egyből vedd ki.
2010. szept. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
49%
A madzaggal nincs baj,az csak a te fóbiád,de azért az éjszaka elég hosszú.3 óránként kell cserélni,de gondolom azért annál többet alszol és azért az már veszélyesebb,mert befertőződhet.
2010. szept. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fog eltűnni a madzag.Nekem is pont megvan.Estére mindig tampont rakok be és nagyon ritkán van az amikor betét teszek be estére.Arra ügyelj hogy lefekvés előtt tedd be pontosan és amint felkeltél menj el wc-re és vedd ki.
2010. szept. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként ha esetleg elaszakadna a madzag, akkor sincs gond :) Egyszerűen elmész wc-re, és ha már totál teli a tampon, akkor "kinyomod"(bocs, ezt nem tudom másképp leírni). Szóval nincs mitől félned :)
2010. szept. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!