Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon kérdés! (hova dugjam? )

Tampon kérdés! (hova dugjam? )

Figyelt kérdés
Oké, tudom hogy a menstruáció idején, a hüvelybe kell felhelyezni, de én egyszerűen nem találom azt a bizonyos "lyukat". Ráadásul ennek tudatában feszengek is közben, és bár próbáltam először az ujjammal is kitapintani, sehogy sem megy. Légyszi segítsetek!
2011. júl. 27. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Ha fiú vagy, nehéz dolgod lesz...
2011. júl. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
lány vagyok...
2011. júl. 27. 20:27
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Olyan nincs:D Nem tudod rossz helyre dugni. Hát a végbélnyílásod csak megtalálod, nem? Nah NE oda dug. Előtte van egy lyuk, az a hüvelyed, oda kell dugni!

A húgycsövedbe nem tudod, mert az túl pici.

Fogj egy tükröt és vizsgáld meg magad. Ha vérzel, akkor vhol csak ki kell jönnie, nem??

2011. júl. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Hú ez komoly???

Akkor a tampon még nem neked való.Ha nem találod a helyét az hiba....


A tampon dobozában a tájékoztatón képek is vannak illusztrációnak.Fogj egy tükröt és nézd meg milyen is ott lennt a cuni. :)

A hüvely bemenetet nem lehet eltéveszteni.Próbáld a minivel...

Èn betétet javaslok neked!!

2011. júl. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
használj egy kis kézi tükröt felhelyezés előtt és nézd meg, hogy melyik a legnagyobb lyuk a nagyajkak közt. az a helyes hely. egy idő után már keresgélés nélkül is menni fog
2011. júl. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! az igazság az, hogy már 2 éve mensturálok, és mindenkitől azt hallom hogy sokkal kényelmesebb a tampon, éppen ezért szeretnék én is átszokni rá. valószínű, hogy csak nagyon ráparázok a dolgokra...
2011. júl. 27. 20:35
 7/11 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2011. júl. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
figyu, ha nem tudod hol van, akkor gondolom szűz vagy, de akkor viszont ne használj tampont, minit se, fel lehet, hogy könnnyen megy, ki már nem biztos. és ne parázz, ezek könnyű dolgok, de lehet, hogy még nincs itt az ideje.
2011. júl. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
2 lyuk van a puncidba. A felső a húgycső, oda be sem fér. A húgycső alatt van a hüvely, oda kell dugni a tampont. Legjobb ha először tükörbe nézed, hogy mit csinálsz.
2011. júl. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű a dolog. Fogj egy tükröt és ismerd meg magad. Ez nem szégyen, mindenki kíváncsi a saját testére. ülj terpeszben az ágyon, dőlj hátra egy kicsit, és tegyél a lábad közé egy tükröt. Tökéletesen látni fogsz mindent. Húzd szét a szeméremajkaid és nézelődj. Azonnal látni fogod, amit keresel! Mikor állva keresed, legalább már tudod, mit szeretnél megtalálni! Meg kell ismerned magad, mielőtt idegen testeket dugdozol fel. Ez nem játék! Komoly dolog! L27
2011. júl. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!