Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 10 napja menstruálok,...

Már 10 napja menstruálok, eddig még sose volt ilyen, ált 5-6 napig szokott tartani, de most ez már a 10. napja, hogy megvan! Mit fog csinálni ebben az esetben a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok és még sose voltam nőgyógyásznál, anyu azt mondta, hogy neki is volt hasonlo (nem pont ilyen) és hogy ő elment a dokihoz elmondta hogy mi a problémája és a doki adott neki rá gyógyszert, tehát nem vizsgálta meg! Azt szeretném tudni, hogy ha én is elmegyek akkor velem is ez lesz, nem fog megvizsgálni, merthát mondjuk elég fura lenne, ha így is megvizsgálna, hogy megvan, vagy megvizsgál? mi lesz?
2008. dec. 15. 10:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
ok, várok...
2008. dec. 16. 17:25
 12/12 anonim válasza:
Es ha mar nem vagyok szuz? Lehet a terhesseg jele is,hogy 10napja keves menzesz/barnázas van?
2015. okt. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!