Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki segít mi mit jelent??

Valaki segít mi mit jelent??

Figyelt kérdés

Sziasztok

Ma voltam nőgyógyásznál

Viszont nem értem mi mit jelent..


R. nagy uterus afv-ben. 78x42 mm

Endometrium. 10 mm

Jo.ov van 21 mm-s dominans foll-nak imp.képlet.bo.ov eltérés nélkül.sem intar sem extraut grav.. nem detect


Douglas negatív


2022. febr. 1. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Méhed 7,8x4,2 cm.

Nyálkahártya 1 cm.

Jobb petefeszekben 2,1 cm domináns tüszőnek tűnő képlet. Bal petefészek oké.

Douglas üreg oké.

Méhem belul es kivul nincs terhesség.


Miért volt ez a vizsgálat?

2022. febr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

3. Hónapja rendszertelen a menzeszem Dec. 18 tól még nem jött meg .. azt mondta a doki ha negatív a vérvétel akkor majd süir gyógyszert amitől meg jön..

Meg hogy terhesség alatt szedtem egy kis kilót hogy keressek fel endo dokit... De akkor minden rendben nincs ciszta, mioma,polip semmi egyéb igaz??

2022. febr. 1. 22:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs.
2022. febr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valószínű hogy hormon probléma és ha ad gyógyszert helyre jön?
2022. febr. 1. 22:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Az majd kiderul a labor után hogy egyaltalan mi a gond. De reméljük csak valami egyszerűbb dolog. De nem ertem miért kell endokrinológushoz menned. Annyira sokat hiztal? Lehet egyszerűbb lett volna inkább elmenni endokrinologushoz hogy o írjon ki vervetelt mert o foglalkozik jobban a hormonokkal.
2022. febr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

+ 10 kg de ez nem akadály le adom,

Vérvételes papíron az áll hogy HCG és hormonpanel, soha nem volt bajom nőgyógyászatilag, császár után szépen vissza állt minden.. viszont október óta minden fel borult.. ezért mentem nőgyógyászhoz hogy nem e valami gond van oda bent

2022. febr. 1. 23:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor terhességet is néznek a HCG miatt. Pedig ultrahangon nem talált semmit.

Terhesség miatt a 10 kg nem sok.

2022. febr. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!