Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért érzem azt hogy valaki/va...

Miért érzem azt hogy valaki/valami figyel?

Figyelt kérdés
Egy pár napja mintha valaki éjszakánként figyelne,hallom a lépteit de nincs itt senki se semmi.Már kezdek félni mit tegyek?
2013. júl. 10. 23:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nincs ott semmi, én is szoktam halanni hangokat, de mégis mi lenne ott? Szellem? Szerintem nem léteznek, meg egyébként is, ha léteznének sem tudnának bántani. Nyugi. Amúgy egyedül élsz? Hány éves vagy?
2013. júl. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem,nem egyedül vagyok.12 :) de mielőtt mondanád semmi ilyen filmet/sorozatot nem nézek és mondjuk nem is nagyon szeretem.
2013. júl. 10. 23:32
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja de az Ősi idegeneket nézem de abba szerintem semmi olyan nincs amitől lehetne félni.
2013. júl. 10. 23:34
 4/13 anonim válasza:
7%
Az elsőre ne hallgass szkeptikus személy. Amúgy meg tudnak bántani nem csak szellem létezik démon is van, azon belül is van rossz meg jó. Pszichikai de akár fizikusan is tud bántani. Az elsőbe inkább ezek tartoznak hogy mintha figyelnének kopogás lépkedések stb. De ha el tereled a figyelmet róluk akkor nem igazán lehet bajod... de ki tudja lehet rossz szándékúak.. Mindenesetre ne higgy istenbe mert nincsen és le fog fosni. Ne hagyd hogy el vegye a testedet, de ha érzed hogy már gáz van és már a teljes összeomlás szélén állsz meg próbálhatsz istenhez fordulni de nem sok esélyt lehet benne látni. Röviden ne félj mert azt jobban keresik aki fél könnyebb ki használni az első azért nem hallja a dolgokat mert ő a nagy szkeptik man aki nem hisz bennük aki semmibe nem hisz csak ön magába de még a tudata se a legjobb főként hogy nem is igazán magabiztos, és azt a dumát mondja amit neki mondtak mert lehet azok hallgattak és nem akarják hogy ki derüljön valami de mi? Ezért az ilyen szkeptik man-ek mint az első terjesztik a szépségeset Lucifer sem azért indítót lázadást mert olyan kedve volt hanem mert fel bomlott a harmónia és ezért a sok szkeptik man lásd első próbálja ezt a tudatott el nyomni mert csak a béke ugye kételkedő barátunk? UGYE?
2013. júl. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Van benne valami.Ja te ilyen sátánista antikrisztus fan vagy vagy mi?Vagy meg vagy kattanva?
2013. júl. 11. 00:21
 6/13 anonim válasza:
Nem vagyok az csak több a bizonyított tény. Amúgy Mihályt hívhatod ő a védő szent (Arkangyal) DE már te is kételkedsz?
2013. júl. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az arkangyal fogalommal nem vagyok teljesen tisztába.Elmagyaráznád pontosan mi is az?Luciferben és Jézusban nem hittem de próbálok továbbra se hinni.Nem nem kételkedek mert azt se tudom ki vagy.
2013. júl. 11. 01:00
 8/13 anonim ***** válasza:
lehet csak az őrangyalod..én meg szeretném a régi énem visszakapni, ma olyan szép napom volt teljesen kikapcsolódtam régen éreztem ilyen jól magam..de tudom már sosem lesz semmi sem olyan mert elromlott egy alkatrészem..
2013. júl. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Skizofrén vagy pl
2013. júl. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Oké
2013. júl. 11. 01:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!