Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció kimaradásának mi...

Menstruáció kimaradásának mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Eddig minden honapban pontosan megjött, most lassan 2 hete késik, több tesztet csináltam negatív lett mind. A mellem érzékény és duzzadt.

Orvoshoz jövöhétre kaptam időpontot. Esetleg valaki akinek volt hasonló végül milett?


2022. febr. 3. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Hány éves vagy? Mert lehet hogy még nem állt be rendesen. Vagy oltást kaptál? Mert sokaknak az is felborítja a ciklusát
2022. febr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok és nem kaptam oltást :)
2022. febr. 3. 20:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy pajzsmirigy vagy ilyesmi hormonális probléma. Nálam is az volt kaptam rá gyógyszert és az beállította
2022. febr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2022. febr. 3. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen 🙂
2022. febr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális bármelyik életkorban, hogy valamitől csúszik vagy teljesen kimarad egy vérzés. Orvoshoz akkor kell szaladni vele, ha nem egyedi esetről van szó, hanem rendszeresen fordul elő.
2022. febr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!