Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció kimaradása lehet...

Menstruáció kimaradása lehet az oltás következménye vagy hogy covidos voltam?

Figyelt kérdés

Január elején megkaptam a 3.Pfizer oltásomat, majd rá 11 napra covidos lettem.


A menstruációm kimaradt januárban.

Babát szeretnénk de negatív a teszt, és a vérvétel is.(béta HCG)

(Van már egy kislányom.)

Sose maradt még így ki a "semmi" miatt.

Lehet az oltás vagy a covid?

Valakinek tapasztalat?

Nőgyógyászhoz jövőhéten megyek!



2022. febr. 4. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Ilyet csak oltottról hallottam, olyanról aki csak kovidos volt de oltása nincs soha.
2022. febr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
neme covid után késett 1hetet kb. viszont az első oltás (pfizer) után kimaradt 1 havim. a 2. oltásnál már nem volt gond, a 3.at nemrég kaptam terhesen.
2022. febr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2022. febr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
A covid-oltások (pontosabban kísérleti génterápiás kezelések) nem ajánlottak senkinek sem. Főleg nem nőknek, akik babát szeretnének.
2022. febr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En januar elejen voltam covidos es abban a honapban ki is maradt, most februar elejen megjott mint mindig
2022. febr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Akik babát szeretnének a jövőben tényleg nem ajánlatos, 2x oltott, és már 2 terhessége nem marad meg, van már kislánya de szeretnének még és ez az oltás óta nem sikerül :( szóval csak óvatosan az oltásokkal!
2022. febr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
*bocsi ez kimaradt a nővéremről van szó
2022. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-7: 2 oltás után első próbálkozós hónapban összejött a baba, azóta 17 hetes terhes vagyok, minden a legnagyobb rendben, a 3. oltást is felvettem már.

ha nem maradt meg a baba, az nem az oltás miatt van... nagyon sokan akik meddőnek voltak titulálva, lombikra készültek már, oltás után egyből teherbe estek.

2022. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!