Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegyek be betétet? Több infó lent

Tegyek be betétet? Több infó lent

Figyelt kérdés
Pénteken jött meg az első menzeszem. Már harmadik napja menstruálok. Ugye a menzesz 5-7 napig tart általában. Én még nagyon az elején járok és mindig mondják, hogy még ingadozhat stb. Az lenne a kérdésem, hogy meddig rakjak betétet? Ha lejárt az egy hét akkor is tegyek be? Vagy csak legyen nálam hátha? Illetve még aki tud tippet adni, hogy a betéteket miben horjam a suliba akkor azt is megírjatja😄

2016. jún. 26. 11:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még kifelejtettem, hogy ha lejár a menzeszem akkor egy hónappal később jön a másik?
2016. jún. 26. 11:31
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

azért ha 7 napnál tovább tart az nem feltétlen normális, amúgy látni fogod, hogy meddig kell hordani, mert általánosságban elmondható, hogy minden nap csökken a mennyisége.

Hát hivatalosan igen egy hónap, de így az elején lehet, hogy több idő is eltelik a következőig, javaslom,hogy mindig legyen nálad 2 db..és akkor nagy baj nem lehet.

nekem van ilyen vékony kicsi neszeszerem és abban vannak :)

2016. jún. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2016. jún. 26. 11:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Rendes betét fölösleges. Tisztaságit használhatsz a köztes időszakban is. Általában úgyis gyengén indul a vérzés az pedig bőven kibírja a következő mosdólátogatásig.

Pár betétet tarts a táskádban, egy kis nesszeszerben vagy egy különálló zsebben

Ja és eleinte tovább is tarthat a vérzés mint 5-7 nap.

2016. jún. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!