Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rákszűrés eredménnyel titeket...

Rákszűrés eredménnyel titeket az orvosotok/ asszisztens hívott, vagy valaki idegen?

Figyelt kérdés

Itthon fekszek betegen. Le volt némítva a telefonom, mert aludtam. Két számom van. Mindenki a cégesen keres. Ma viszont a sajátomon hívtak 2x ismeretlen számról.

Január 27-én voltam rákszűrésen, félek, hogy mi van ha amiatt hívtak. Próbáltam visszahívni, de nem vették fel.

Nem az orvosom és nem is az asszisztens száma.

Persze hívhatott más is más ügyben, csak mindig a legrosszabbra gondol az ember.

Titeket ki hívott ha esetleg rossz volt az eredményetek?


2022. febr. 8. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia nálunk nem hivnak hanem papirt kuldenek. Szabolcsi vagyok.de lehet h hivtak… de sztem papirt kuldenek ne parazz ra
2022. febr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Illetve a rakszures eredménye kb 3 hét
2022. febr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én magánorvosnál voltam. Szintén szabolcsi vagyok. Nyíregyházi.

Nekem ott akkor azt mondta az orvos, hogy egy hét az eredmény. Rá egy hétre viszont nem szóltak, de gondolom csúszhat a dolog. Az asszisztens rá is kérdezett ott, hogy az a telefonszámom még mindig amit leadtam x éve?

Köszi egyébként a biztatást. :)

2022. febr. 8. 15:11
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan még nem volt gond, de nálunk e-mailben küldik a leletet. Ha megnyugtat, akkor hívd fel esetleg a rendelőt, hogy kész van-e már az eredmény.
2022. febr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem emailben értesítenek.
2022. febr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Magánhoz járok (Tolna megye - Szekszárd), az orvosom mindig sms-ben tájékoztat az eredményről, illetve arról is, ha további vizsgálat szükséges. Volt olyan szituáció, amikor postai úton borítékban küldte a receptet nekem.
2022. febr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szinten közeli nyiregyi vagyok első voltam amúgy. Nyugi,bajod tutiii nincs mert 2 hívás után nem adjak fel ha baj van.. ez az egyik a másik meg,hidd el hogy e-mail,level,de nem telefon. :)
2022. febr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nekem nem kérték az email címem sajnos. :/

Korábban itt egy válaszoló nagyon lehurrogott. Megkaptam tőle, hogy szerintem az orvosnak van ideje postára szaladgálni...

2022. febr. 8. 20:07
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az EESZT-n utána tudsz nézni, hogy megjött-e az eredmény, és ha igen, milyen.


Nekem nagyon sok éve volt olyan, hogy értékelhetetlen lett a mintám, akkor hívtak, ha jól emlékszem. De a közelmúltban pl. olyan volt, hogy elmaradt a rendelés, nem tudtam vagy két hívást felvenni, de utána is csörögtek még, szóval, igen, jó eséllyel még komolyabb ügyekben (rossz eredmény) nem adják fel 1-2 próbálkozás után, és tök mindegy, hogy magán vagy állami rendelés.

2022. febr. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy igen. Ugyfelkapu. Eeszt.Gov.hu ott megtudod nézni
2022. febr. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!