Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A 14 éves kislányom kb 3 éve...

A 14 éves kislányom kb 3 éve menstruál, egy éve állt be neki nagyjából, de a hónapban nem jött meg neki. Normális ez? Vigyem orvoshoz, vagy ne stresszeljek?

Figyelt kérdés

2022. febr. 8. 18:24
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell ezzel orvoshoz rohangálni.
2022. febr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
27%
Ha be van oltva, akkor valószínű, hogy attól vannak a problémái. Rengeteg ilyen eset van.
2022. febr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem is felesleges még az orvos.

14 éves, ilyen korban teljesen normális az, ha kimarad 1 hónap.

Főleg, ha stressz is jelen van.

2022. febr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
#12 de a Pfizertől is? Több mint fél éve be van neki adva, a harmadikat is tervezzük de így nem biztos hogy bevállaljuk, már ha valóban emiatt van...
2022. febr. 8. 18:36
 15/28 anonim ***** válasza:
73%
Nem az oltastól van, csak ez a nyomorult válaszolónak muszáj mindent erre fogni, mert egy ostoba birka. Ha azt írod, hogy nincs beoltva, akkor is erre fogta volna.
2022. febr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen normális, ha kimarad 1 hónap. Én 16 éves vagyok és olyan összevissza jön meg, hogy eddig szinte egyszer sem jól jött meg. Volt hogy egy egész nyáron is kimaradt, most télen is csak egyszer jött meg. A nőgyógyász megmondta, hogy a még kialakulófélben lévő hormonrendszer okozza és van akinek hamarabb és van akinek csak később áll be.

Az oltást ne okold, az ha belekavar, akkor azonnal tette volna (értsd: anyámnak egyből megjött a második oltása után, pedig nem várta. Velem ilyen egyik oltás után sem volt). Szerintem orvoshoz sem kell rohanni ezzel. Lehet csak késik egy kicsit.

2022. febr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem is normálisnak mondható, ha ebben a korban kimarad egy-egy hónap.

De egy konzultáció a nőgyógyásznál ( nem feltétlenül vizsgálat) nem árthat. Elsősorban, hogy te megnyugodj. 😊

2022. febr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
26%
A pfizer a legrosszabb, attól van a legtöbb probléma: [link] itt lehet keresgélni, kérdést feltenni.
2022. febr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
67%
18-as, máshol hirdesd az ostoba konteóid, te tanulatlan birka
2022. febr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
34%
Nem értem én sem miért kell tagadni, hogy rettenetes sok az ilyen eset a Pfizer oltottak körében? Pontosan ez a baj ezzel a nagy cenzúrázással, hogyan tájékozódjanak így a felelős szülők ha bizonyos részét a dolgoknak szimplán letagadjuk?
2022. febr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!