Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hi. 1 éve anorexiában szenvedt...

Hi. 1 éve anorexiában szenvedtem..lefogytam 42 kg-ra. Most akármennyit eszek/zabálok nem hízok egy grammot sem..max 1-2 kg-t híztam egy fél év alatt. Miért? 19/L

Figyelt kérdés
Lehetséges az hogy abba a kategóriába tartozom aki nem hízik semmitől? Mert amúgy soha nem voltam kövér,csak 2 hónapig szedtem egy bizonyos gyógyszert..attól híztam 20 kg-t de le is ment és anorexiába is estem. Amúgy 153 cm vagyok/43 kg most. És lassan egy éve folyamatosan meghaladom a napi Kcal bevitelt és nem hízok.

2022. febr. 9. 10:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Ehez a magassághoz ez a súly már jó 18,3 BMI. Szóval nem kell feltétlenül híznod.De ha szeretnél, egyél sok édességet, és garantált a hízás. Ha egészségesen szeretnéd csinálni, akkor még tömegnövelő étrend sok fehérjével, és edzés, és akkor izmosodsz.
2022. febr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%
11-es: amit írsz, az hülyeség! Hiába eszek édességet, a gyomrom megfájdul töle, de hízni nem hízok semmit
2022. febr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor anorexiás voltam és lefogytam úgy sikerült híznom heti 1 kg-ot hogy nem sportoltam semmit és napi 2500-3000 kcalt megettem. Szóval ha szeretnél hízni kb heti fél kg-ot akkor egyél meg kb 1800-2500 kcalt minden nap.Ilyenkor mondjuk viszonylag nehéz az evés mert a gyomor nagyon összeszűkül és persze lelkileg is nehéz. Szóval sok sikert a gyógyulásban! Ne add fel.
2022. febr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!