Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyás vagy vizelet?

Folyás vagy vizelet?

Figyelt kérdés

Érzem, hogy folyik ki belőlem valami, de hiába szorítom össze amedencefenék izmokat, folyik tovább. Gyakran wc-re menet félúton tortennik ez meg. És ott egy centi vagy egy tenyernyi folt, mikor hogy. Van, hogy a kozepe suru, van, hogy az egesz folt tiszta, vízszerű. Ha folyás, akkor azt is el kell tudjam állítani? Vagy mindenféleképp ez vizelet, mert a folyást nem lehet akaratlagosan megállítani?



Igy vannak olyan napok, mikor napi otszor fehernemut, nadragot kell mosnom,ha epp otthon vagyok. Tisztasagi betet is atazik. Alatta is folt van a fehernemun, sokszor nem tudom,hogy izzadtsag vagy bepisiltem vagy mi ez.



48/N



Múltkor ezt kérdeztem az sztk-ban a nogyogyasztol, de nem mondott ra semmit.: “nem tudom eldonteni, hogy vizelet vagy folyas, ami folyik belolem. Mi lehet ez? “

Rakszuresen voltam, akkor kerdeztem meg.



2022. febr. 16. 23:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha vizelet, akkor érzed a szagát.. Menj másik orvoshoz, aki válaszol a kérdésedre. A folyást nem tudod elallítani... Ha az jön, akkor jön.
2022. febr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem ugyanazon csovon jon ki mindketto? A folyast miert nem tudom elallitani?
2022. febr. 16. 23:10
 3/17 A kérdező kommentje:
Sokat iszom, vizeletem szagtalan. Meg sokszornem tudom eldonteni, az a baj,hiaba szagolom.
2022. febr. 16. 23:10
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Van a húgycső, és a hüvely nyílás. Két külön dolog.
2022. febr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

2-es Ez 48 évesen komoly kérdés?

A húgycsöved vége záróizom, a hüvelyed egy nyitott cső.

2022. febr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem szoktam en nezegetni!
2022. febr. 16. 23:17
 7/17 anonim ***** válasza:
Lehet folyás(hüvely) vagy inkotinencia(húgycső).
2022. febr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen, ez a ketto lehet.
2022. febr. 16. 23:23
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy nő aki nem tudja hogy hány lyuk van rajta???Nem szoktad nézegetni???Ez vmi vicc???
2022. febr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Tegyuk fel, hogY folyas, mivel nem tudom elallitani, meg gyakran suru feher a kozepen. Akkor miert a wc ajtoban folyik ki belolem? Epp, mikor megfognam a kilincset.

Letezik olyan folyas, hogy a kozepe 1 cm korben suru feher, korulotte, nagyobb korben meg vizszeru?

2022. febr. 16. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!