Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyás vagy vizelet?

Folyás vagy vizelet?

Figyelt kérdés

Érzem, hogy folyik ki belőlem valami, de hiába szorítom össze amedencefenék izmokat, folyik tovább. Gyakran wc-re menet félúton tortennik ez meg. És ott egy centi vagy egy tenyernyi folt, mikor hogy. Van, hogy a kozepe suru, van, hogy az egesz folt tiszta, vízszerű. Ha folyás, akkor azt is el kell tudjam állítani? Vagy mindenféleképp ez vizelet, mert a folyást nem lehet akaratlagosan megállítani?



Igy vannak olyan napok, mikor napi otszor fehernemut, nadragot kell mosnom,ha epp otthon vagyok. Tisztasagi betet is atazik. Alatta is folt van a fehernemun, sokszor nem tudom,hogy izzadtsag vagy bepisiltem vagy mi ez.



48/N



Múltkor ezt kérdeztem az sztk-ban a nogyogyasztol, de nem mondott ra semmit.: “nem tudom eldonteni, hogy vizelet vagy folyas, ami folyik belolem. Mi lehet ez? “

Rakszuresen voltam, akkor kerdeztem meg.



2022. febr. 16. 23:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nem tudtam, tenyleg...

Annyi informacio arad manapsag az emberre....

Igy is egesz nap informaciokat olvasok, rengeteget...

Mostantol ezt is tudom.

2022. febr. 16. 23:43
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor folyás lesz, igen.
2022. febr. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Ma pl. megtudtam az internetrol, mi az a mingli parkapcsolat.

Mi az a love bombing.

Milyen a narcisztikus szex.


Kevesebb informaciot kene az embernek beengedni... tul sokat internetezem.

2022. febr. 16. 23:58
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. febr. 17. 00:38
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus. Ne haragudj de 48 évesen illene tudni hogy a folyás a hüvelyből jön, a vizelet pedig a húgycsőből.
2022. febr. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Te biztosan nem egy 48 éves nő vagy, hanem egy unatkozó tizenéves kisfiú.
2022. febr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16os igazad van


Amúgy ha mégis ilyen buta vagy akkor épp ideje megtusnod, h odalent 3 lyuk van, egyik a végbélnyílás (amin kijon a kaki), a másik a hüvely, amiből a mesi, meg a folyás (meg a baba) jön ki, a harmadig a húgycső nyílása, ahonnan pisi jön

2022. febr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!