Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen volt amikor először...

Pinklady9295 kérdése:

Milyen volt amikor először nőgyógyásznál voltatok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Tegnap voltam, elmesélem, mire vagy kiváncsi konkrétan? :)
2010. szept. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
fájt, sírtam, borzalmas volt :(
2010. szept. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mindenre:) hogy érezted magad, miket csinált, ilyesmik:)
2010. szept. 11. 15:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Pont olyan mint egy másik vizsgálat. Kicsit kellemetlen, mint minden orvosi beavatkozás, de ez van.Sok múlik milyen dokit választasz. Amúgy a fogorvostól 100 x jobb!!!
2010. szept. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Okés. Én magán dokinál voltam. Kivártam a soromat, bementem, mondtam neki, hogy szeretnék túlesni az első vizsgálaton, meg ilyen és ilyen panaszaim vannak... Kérdezte a nevemet, a lakcímet, mikor születtem, mióta élek szexuális életet, szedek-e fogamzásgátlót. Aztán ezekre válaszoltam, ő felírta egy lapra őket.


Mondta, hogy menjek be a függöny mögé, vegyem le a gatyát és a bugyit, zokni marad és a cipőmet is vegyem vissza. Aztán beültem egy székbe, mondta hogy most megvizsgál az ujjaival és közben nyomkodta a hasamat, kérdezte érzek-e fájdalmat. Ez kb 8-10 mp volt. Semmilyen fájdalmat nem éreztem és még kellemetlennek se mondanám.


Aztán elvégezte a rákszűrést is, mondta, hogy ne ijedjek meg egy picit hideg lesz a szerkezet. Tényleg hideg volt, pár másodpercig tartott az egész, ez sem fájt :)


Ezután mehettem a függönyhöz felöltözni, átmentem egy kis sötét szobába a gatyámat mondta, hogy toljam le egy picit, hogy ne legyen zselés. Megnézte ultrahangon is a szerveket. Elmondta, hogy teljesen egészséges vagyok nincs semmi bajom. Közbe írt egy papírt, hogy ott jártam. A kérdéseimre válaszolt, nagyon kedves és segítőkész volt. Kicsengettem neki 7000 ftot és hazajöttem :)


Én nagyon féltem ettől az egésztől, de kb. 5 percig voltam bent. Jól éreztem magam :D Nem éreztem cikinek, kínosnak a dolgot, pedig nagyon szégyenlős vagyok. :)


Hát ennyi történt a vizsgálaton ... :)

2010. szept. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
magándokinál voltam...problémával mentem... nem volt vészes.rendes volt a doki is...
2010. szept. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2010. szept. 11. 16:59
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló volt, mint a másik 85%-osnak:)


Szintén magándokinál. Bementem, elmondtam a bajom, majd feltett pár kérdést.

Utána alulról levetkőztem és megvizsgált. Csinált rákszűrést is, majd hüvelyi ultrahangot.

Aztán alulról felöltöztem, felülről levetkőztem és megvizsgálta a melleim.

Aztán elmondta, hogy mi bajom és írt fel gyógyszert.

Nagyon kedves volt, mindig elmondta előre, hogy mit fog csinálni és óvatos volt.

Egyáltalán nem fájt a vizsgálat, csak kicsit kellemetlen volt.

2010. szept. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
énis szintén magándoki, tablettáért mentem. Kedves volt, nem fájt. Icipicit kelemetlen, de még közel sem annyira mint amennyire előtte számít rá az ember. Tényleg csak 1 perc a vizsgálat, többi meg beszélgetés.
2010. szept. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dokitól függ, milyen
2014. máj. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!