Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14-15éves lányok. Ti voltatok...

14-15éves lányok. Ti voltatok már nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
Az a problémám,hogy fehérfolyásom van és pár napja,már szaga is van illetve viszked.Anyukámnak szeretnék szólni,hogy menjünk el orvoshoz,de félek.Kézzel is megvizsgál,vagy csak gyógyszert ir fel?nagyon félek :( még szüz vagyok :(
2011. ápr. 3. 00:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ne félj nem fog fájni, különben sem nyúl beléd, hanem csak kenetet vesz egy ecsettel kívülről és ennyi.
2011. ápr. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
jaj de akkor is félek... :D :( de tudom,nekem lesz jobb,ha segit!ám köszi a választ!
2011. ápr. 3. 00:25
 3/24 anonim ***** válasza:

De mitől félsz?


Nem pasi vagy te véletlenül?

2011. ápr. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
haha...pasiknak nincs is fehérfolyásuk.... xP hát mitől,nem tudom,még soha nem voltam,meg hát amitől a többi lány is szokott.Vajon milyen lehet,meg ilyenek... :)
2011. ápr. 3. 00:36
 5/24 anonim ***** válasza:
87%

én már voltam nőgyógyásznál, és feldugott egy hideg fém "tágítót" hogy be tudjon kukucskánlni...iszonyúan fájt, pedig nem vagyok szűz.:S


16/L

2011. ápr. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
jaj!de én nem akarom azt a fémes bigyót!jaj! :( meg anyukád bement veled,vagy nem?szerintem előtte is ciki... :S
2011. ápr. 3. 01:00
 7/24 anonim ***** válasza:
Ha szűz vagy nem fog beléd dugni semmit, ne izgulj.
2011. ápr. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
na,akkor az jó! :D köszi a választ!
2011. ápr. 3. 01:06
 9/24 anonim ***** válasza:
Varjal!A menzeszed megjött mar?mert ha nem, akkor annak a jele is lehet, és akkor nem kell elmenned nőgyógyászhoz.Am én 16 múltam, szűz vagyok és még én sem voltam..én a helyedben még várnék h szóljak anyunak, mert 1.ciki 2. Lehet h a nőgyógyász csak annyit mondana h sima feherfolyas, a viszketes meg csak gombafertozes, esetleg hugyholyag gyulladas.és ha ezért mentél akkor ez is ciki.Legalábbis én nem egy ilyen dolog miatt mennek nőgyógyászhoz:D
2011. ápr. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

nem

21/F

2011. ápr. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!