Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor kéne, vagy hogyan, mert...

Mikor kéne, vagy hogyan, mert még nem voltam? Ti mikor voltatok nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés

sziasztok 17 vagyok, többmint egy éves kapcsolatom van(párom21) és már egy fél éve élünk nemi életet én még nem voltam nőgyógyásznál, de szerintem már ideje lenne elmennem, csak az a baj, h. nem tudom h. mondjam meg anyumnak, h. elmehetnénk. Tudom hülyén hangzik, de szerenék vele elmenni, mert minent megbeszélünk meg ilyxenek, de viszont azt nem szereném ha bent lenne. Ti mikor mentetek el nőgyógyászhoz elsőnek kivel, és szüzesség előtt vagy után. köszi és légysz értelesek válaszoljanak

puszi:-)


2009. szept. 19. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyukam annak idejen kb 13-4 eves koromban felajanlotta, hogy elvisz, akkor nemet mondtam. 16 evesen mentem eloszor, egyedul, mikor mar nem voltam szuz. Szerintem nyugodtan mondhatod anyukadnak, hogy ideje lenne elmenni, esetleg gyogyszer feliratni, vagy csak egy vizsgalatnak. A vizsgaloba nem is mehet be veled, hiszen ott le fogsz vetkozni, es "turkalni" fog benned az orvos, esetleg a vizsgalat utan csatlakozhat, de termeszetesen nem kotelezo behivnod.
2009. szept. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

szia. én 19 évesen, és már 3 éve nem voltam szűz..anyummal mentem, de nem vártam ki amíg sorra kerülök....nem fog bemenni anyukád, mondjuk mielőtt bementek, kérdezz rá: megvársz?

azt fogja mondani hogy persze...a doki sem fog szólni, hogy miért nem voltál még...semmi köze hozzá, neki az a dolga hogy megvozsgáljon....

2009. szept. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, jah és elfelejtettem megkérdezni, mit fogcsinálni, és mit fogok érezni?
2009. szept. 19. 14:02
 4/11 anonim ***** válasza:

Én 19 vagyok, és most fogok először menni, én is kicsit aggósom miatta, de azt hiszem éppen ideje lesz. Tavaly elmentem egyhez, aki nem kicsit elküldött a francba, így most nagyon tartok tőle. Rengeteg barátnőm véleményét kikértem kihez menjek mielőtt újra döntöttem.

Először "tesztelgetéssel" kezdi, szűz vagy e, van e párod, nálam ilyesmik voltak... aztán beküld egy függöny mögé hogy vetkőzz le, aztán megnéz kívülről belülről. A vizsgálat fájdalom mentes. Lehet hogy rögtön rákszűrést is megejti.

2009. szept. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elso vagyok. Fel kell majd fekudnod egy furcsa szekre, terpeszbe helyezni a labaid. Az asszisztens fel fog tenni nehany altalanos kerdest, pl hogy elsz-e mar nemi eletet, van-e most partnered, es hogy mikor volt az utolso menstruaciod (ezt mindig meg fogja kerdezni, mikor mesz). Utana a doki felnyul gumikesztyuvel tapogatni, ez nem tul kellemes, aztan egy femszerszamot helyez be, hogy jobban belasson, ez meg kellemetlenebb, de nem faj, ki lehet birni. Ilyenkor szoktak meg egy evben egyszer kenetet venni, amivel a rakot szurik ki, ezt minden szexualisan aktiv nonek erdemes evente egyszer csekkoltatni. Kb ennyi, utana kikuldenek feloltozni, aztan ha meg van valami, akkor mondjak, hogy menj vissza, es beszelhetsz az orvossal.
2009. szept. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én 17 évesen, szűzen voltam először, mert összeszedtem egy fertőzést, amit kezelni kellett. Hozzád visszatérve: szerintem is ideje lenne elmenned a nőgyógyászhoz, ha már fél éve élsz nemi életet. Példának okáért azért, mert innentől kezdve a rendszeres rákszűrés is részévé kell, hogy váljon az életednek. Ha nem szeretnéd, hogy az édesanyád bemenjen veled, mondd meg neki nyugodtan, hogy azt szeretnéd, ha a váróban maradna. De ha be is menne veled az orvosi szobába esetleg, ott a vizsgáló helyiségbe egyébként sem mehetne be.
2009. szept. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16 évesen mentem el. Anyukád amúgy sem lehet odabent mégha kiskorú is vagy.
2009. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem bent volt anyukán. 13-14 éves voltam és nagyon sírtam. Lehet, h ciki, de szerintem egy egyszerű vashiány miatt ne kellett volna így megkínozni...
2009. szept. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen, jófejek vagytok

puszi:-)

remélem minden rendben fog menni puszi

2009. szept. 19. 15:32
 10/11 anonim ***** válasza:
vashiány miatt mért küldenek nőgyógyászhoz?
2009. szept. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!