Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasi fájdalom miatt milyen...

Alhasi fájdalom miatt milyen orvoshoz fordulhatnék?

Figyelt kérdés

December óta fájdogál az alhasam. Január végén elmentem nőgyógyászhoz. Mondta nem lát semmilyen elváltozást. Az ultrahang sem mutatott semmit. Csinált rákszűrést,negatív lett az eredmény. Említettem neki ezt a hasfájást, meg hogy olyan érzetem volt akkor mintha fel lennék fázva. Erre az volt a válasza, hogy igyak több folyadékot. Nem kaptam semmit a panaszomra.

Azóta is fáj a hasam.

Milyen orvoshoz kéne fordulnom? Mert lehet nem is nőgyógyászati a probléma. Nagyon félek, hogy gond lesz. :(

27N


2022. febr. 23. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha felfázásos tünetek, akkor urologia. De a háziorvos is tud neked írni egy labort meg vizelet vizsgálatot.
2022. febr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Háziorvos, urológus vagy nőgyógyász
2022. febr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Először háziorvos, ő eldönti, hová kell menned, és ha kell, ad beutalót.
2022. febr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Már nincs felfázás érzetem, csak ez a hasfájás. :( Kb olyan mint mielőtt megjön, csak egész hónapban ezt érzem sajnos. Nagyon kellemetlen.

Köszi a tanácsokat!

2022. febr. 23. 21:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Akár pszichés is lehet. De lehet, hogy a gasztroenterológusnál fogsz kikötni egy jó kis gyomortükrözésre. A belgyógyászati hasi ultrahang nem azonos a nőgyógyászatival, tehát az is kell.
2022. febr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nyilván tudom, hogy nem azonos a két ultrahang, de mivel azt hittem nőgyógyászati a probléma, ezért nőgyógyászhoz mentem először.

Nincs bajom a vizsgálatokkal, csak derüljön ki a probléma, mert ez a folyamatos fàjdalom most már nagyon kellemetlen.

2022. febr. 23. 21:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Először mindenképp háziorvos. Ő majd a vizsgálatok és a labor alapján eldönti, hogy melyik irányba kellene folytatni. Leggyakrabban ez a hasi és kismedencei ultrahang, urológia és gasztroenterológia.
2022. febr. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Sérv lehet!
2022. febr. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!