Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melltartó hordásával nem...

Melltartó hordásával nem ereszkednek meg a mellek?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és anyum mindig azt mondja hogy ne viseljek melltartót mert 20-30 évesen a térdemig fognak lógni a melleim.És végülis ez lehet logikus, például hogy a mellalatti izmok elsorvadnak vagy ilyesmi. Szóval most hordjak vagy ne hordjak melltartót?
2010. szept. 12. 14:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A sportmeltartó, az olyan, aminek nem kosara van, hanem olyan egybe valami, amitől nem mozog a mell futás közben, és nagyon kényelmes is...
2010. szept. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy meg tök mindegy ki mit ír itt, hallgass anyukádra. :)
2010. szept. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%
Nem fog lógni a melled a melltartótól, de feleslegesen ne szorongasd.
2010. szept. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
15:03, én ezt nem mondanám, sokszor az anyukák mondanak értelmetlenséget, p ez is az. Majd azt is fogja mondani, hogy ne igyál, mégis fog és hogy ne sminkelj mert ráncos leszel, akkor is fog.Ha egy anyukán múlna, aki csak jót akar, minden lány tundrabugyiban járna, természetes hajszínnel smink nélkül, melltartó nélkül pamut ruhákban és bundás bakancsban.Ja és senki nem bulizna és szórakozna, mert a tanulás az első. De ez más. Lényeg, hogy anyuka szerint lógni fog a melle, de NEM FOG. Csak azért mondja, mert "felnő a kislány" és még nem fogja fel és ezzel is megakadályozná azt. Biztos azt is mondta hogy ezt meg azt ne vedd fel, mert nem hozzád való és h ne fiúzz, azzal még ráérsz 18 évesen. Drága anyukák, mindentől óvni akarnak, de nem leszünk örökké gyerekek.
2010. szept. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
70%
Igazad lehet de akkor is 14 éves véletlen se az édesanyjára hallgasson...
2010. szept. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
utolsó, nem azt mondom,persze hogy hallgasson, de ez nagy hülyeség, nem szentírás amit az anya mond, mert mondhat rosszat!Nem kell egy szülőt vakon követni, mert ő is ember és tévedhet. Az ő idejükben lehet másképp volt, de akkor nem is biztos, hogy ezzel tisztában voltak. És amúgy is a lányok gonoszak, meg fogják szólni, ha nem hord melltartót!Ez most egy rossz szülői tanács volt
2010. szept. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk az biztos, hogy lenéznék, mert gonoszak tudnak lenni.
2010. szept. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Na végre, vannak, akik elhiszik, hogy azért lóghat a mell, mert NEM hordanak melltartót... :) Állandóan azt hallom, hogy ne hordjak, mert csak lógni fog... Nagyon dühítő, hogy parancsolgatnak, ráadásul hülyeséget mondanak... :) 18L
2010. szept. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
53%
31 leszek és nem lógnak a melleim.75/B. Nem szeretem a merevítős melltartókat és csak alkalmanként hordok olyat.Munkában mindig olyan "gumisat" használok, ami olyan, mint egy trikó, csak a mell alatt vége (nem tudom a nevét így hirtelen, de nem az a sportmelltartó). Az, hogy lóg-e/mikortól lóg szerintem sok dolog befolyásolja pl.: méret, genetika, a mell alakja (értem itt a mellalap nagyságát).. Van, akinek alapjában véve lógós.. Tehát egyéne válogatja. Viszont amit nem használunk az elsorvad, tehát ha a melltartó izmok mindig kímélve vannak, annyit sem fognak tartani ha nem "dolgoznak" kicsit... Szerintem.
2010. szept. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :D

Egyébként anyum nem azért mondja, mert nemzavarja ha sminkelem magam meg nem szól bele semmibe. Szóval szerintem tényleg komolyan mondta és ezek szerint hülyeséget mondott :D

Mégegyszer köszi :)

2010. szept. 15. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!