Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után mennyi időt...

Missed ab után mennyi időt érdemes várni a vérvétellel, vizsgálatokkal?

Figyelt kérdés
Múlt hét csütörtökön volt missed ab műtétem 9 hetesen már nem hallották a szívhangot valamint nem fejlődött az embrió. Kontroll 4 hét múlva van. Szeretnénk a leghamarabb újra próbálkozni de előtte nézetnék vérvételen tsh-t, leiden mutációt stb.
2022. jan. 10. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászoddal érdemes erről konzultálni, függ attól, hogy miket akartok vizsgálni. Nálunk 2 dolog volt, genetika (Leiden stb) + trombózis hajlam. Októberben vetéltem el (természetes úton), s január első napjaiban mehettem vérvételre, mármint az egyikre, nem emlékszem melyik volt az, de a nőgyógyász kikötötte, hogy várnunk kell, míg a hormonok visszaállnak, különben nem kapunk tiszta eredményt. De mondom, biztos függ attól, hogy mit néznek. Csak egy tapasztalat az enyém.
2022. jan. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lemaradt: Ez tavaly volt, azért nem emlékszem, nem idén januárban. A hormonokon nagy a hangsúly és míg ki nem ürül minden "felesleges", addig nem igazán lehet mit csinálni, csak várni. Természetesen mindezekről pontos tájékoztatást ad a nőgyógyász neked, mert sok féle vizsgálat van és más-más a várakozási idő.
2022. jan. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!