Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nem túl korán volt a második...

Nem túl korán volt a második lombik próbálkozás és mennyit kell várni missed ab és következő lombik között?

Figyelt kérdés
04.15 volt lombik beültetésem de sajnos 06.15 missed ab, nem fejlődött tovább. Elindult a vetélés otthon, de műszeresen kellett befejezni, nem is s aját orvosaim végezték, hanem ügyeletesek. De kicsit eltértem a kérdéstől, még dolgozom fel most is :( Ezután most az augusztusi ciklusban megint stimuláltunk, amiből nagyon kevés petesejt lett és meg sem termékenyültek. Lehet, hogy többet kellett volna várni az előző lombik után illetve terhesség és missed ab után?

2017. aug. 20. 09:06
 1/8 A kérdező kommentje:
36 vagyok egyébként.
2017. aug. 20. 09:08
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Igen sztem nagyon korai volt, a szervezeted még regenerálódik.

Jó lett volna várni kb októberig :/

2017. aug. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nahyon. Normális helyen ilyet nem csinálnak.
2017. aug. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, leírom a mi történetünket:

2015. október: ET

2015. december: missed ab (9. héten nem volt már sajnos szívhang)

2016. március: újabb lombik

Októberben pedig megszületett a kislányunk. Vasárnap már 10 hónapos lesz :).

Nekem is azt mondta a nőgyógyászom, hogy szerinte várjak legalább májusig egy következő lombikkal. A Kaáliban azt mondták, belekezdhetünk.

2017. aug. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló, ismeretlenül is szeretettel gratulálok a babátokhoz! :) Akkor kettő ciklust vártatok kb. és a harmadikra pedig már újabb program! Sok boldogságot Nektek a 10 hónapos csöppséggel! :)
2017. aug. 25. 13:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Köszönjük szépen! :)

A december 18-i műtét után (nálam egyáltalán nem indult el a vetélés) január végén jött meg. Majd február végén. Akkor már mentünk is a Kaáliba.


Tudom, miken mész most keresztül. Én is nagyon nehezen szedtem össze magam (még mostanában is sokszor eszembe jut). De kitartás! Drukkolok, hogy sikerüljön!

2017. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hátha valakinek segítség, hogy az augusztusi sikertelen próbálkozás után október végén újra stimuláltunk és novemberi eleji beültetéssel most vagyok terhességem kb. a közepén. Nem hagytunk ki három hónapot, nagyon boldog vagyok, hogy sikerült így! :) Drukkolok mindenkinek!
2018. márc. 8. 09:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó hír! Gratulálok!!! :)
2018. márc. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!