Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Hasonló dologban...

Mi lehet ez? Hasonló dologban szenvedett már valaki?

Figyelt kérdés

Nem tudok ülni, mert fáj a lágyékhajlatban jobb oldalon, lesugárzik a combba, szeméremcsont felé, derekam is fájdogál.

Az a jó ha kinyújtott lábbal fekszem vagy járkálok. Már 1 hete fáj, de nem találtak semmit, csütörtökön vizsgáltak, (uh, labor). Azt mondták szedjek nospát. De ez nekem már visszatérő dolog.


2010. szept. 12. 18:43
 1/4 anonim válasza:
Nekem is ilyesmi bajom van egy hete.. csak nekem mindenhogy fáj és inkább a vállamba sugároz ki.. Hasonló mint egy menstruációs görcs, csak az a bibi, hogy a közelében se vagyok azoknak a napoknak.. :S Van valamilyen folyásod, vagy volt valami fertőzésed vagy ilyesmid mostanában? A petefészekgyulladást kizárták az orvosok?
2010. szept. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs folyásom, sőt nagyon száraz vagyok. Most múlt el a vérzésem. Voltam belgyógyásznál, nőnógyásznál, urológusnál. Nekem inkább szúrkál és húzódik.
2010. szept. 12. 19:31
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja már kétszer megakartak műteni vakbélgyulladás gyanúja miatt, csak a leletek kizárták. Meg nekem pont akkor fáj ha összegörnyedek, és az a jó ha ki van nyújtva a lábam. A vakbélgyull. pont fordítva.
2010. szept. 12. 19:33
 4/4 anonim válasza:
hmm.. furi.. jobbulást! :)
2010. szept. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!